سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

گفتگو با محمود خرمزی قبل از اولین بازی - نمایش محتوای خبر

 

 

گفتگو با محمود خرمزی قبل از اولین بازی

جوانان بوشهر تشنه فوتبال هستند

گفتگو با محمود خرمزی قبل از اولین بازی

محمود خرمزی سرمربی ایرانجوان بوشهر پیش از اولین بازی تیمش در فصل جدید گفت:هواداران ایرانجوان صبور باشند و تیم را حمایت کنند تا یک فصل خوب را پشت سر بگذاریم.

 وی که با برنامه رادیویی "جمعه ها با ورزش" گفتگو می کرد ادامه داد:تیم با نوجه به وضعیت موجود در شرایط مطلوبی قرار ندارد ،تعارف نیست واقعیت این است که 9 بازیکن خوب ایرانجوان در فصل گذشته جدا شده اند و در حقیقت اسکلت اصلی تیم را باید از نو بنا کرد.تمام تلاش من و باشگاه این است یک تیم خوب را راهی بازی ها کنیم تا از اعتبار فوتبال بوشهر دفاع شود.

 

خرمزی در ادامه تصریح کرد:علی رضا جلیلی مدافع راست سابق تیمهای فجر شیراز و نساجی را به خدمت گرفته ایم و زمان می خواهیم تا تیم به صورت جدی شکل بگیرد.دو ،سه هفته اول لیگ برای ایرانجوان حکم بازی های تدارکاتی را دارد و همین جا قول می دهم تیم خوب و جوانی را راهی بازی ها کنیم.از بازیکنان تستی چند مهره خوب و آینده دار نیز به خدمت گرفته ایم که می توانند آینده های فوتبال بوشهر باشند.

 

سرمربی جدید ایرانجوان بوشهر در فصل جدید لیگ یک تاکید کرد:شیوه مربی گری من این است که موج منفی به بازیکنانم نمی دهم و با همه وجود برای برد تلاش خواهم کرد.از حریف شناخت خوبی دارم و خبردار هستیم که اسکلت تیم مسجد سلیمان نیز مانند ایرانجوان تغیرات زیادی داشته است.

 

خرمزی تصریح کرد:شاید قضیه تکراری باشد اما استانی مثل ما که گاز و نفت آن کشور را اداره می کند لیاقت داشتن یک تیم لیگ برتری را دارد اما نمیدانم چرااز  فوتبال آنکونه که باید و شاید  حمایت نمی شود.اگر قرار است برای تفریح سالم جوانان راه مطلوبی را در نظر بگیرند ،همین فوتبال است.هزینه زیادی ندارد و فقط باید تدبیر کنند.این همه جوان مشتاق در تست گیری کوتاه مدت ما حضور داشتند که نشان می دهند جوانان استان بوشهر تشنه فوتبال هستند.

 

سرمربی ایرانجوان در خاتمه گفت:هواداران صبور باشند و مثل همیشه کنار تیم محبوبشان قرار بگیرند.امیدوارم با دست پر از مسجد سلیمان باز گردیم و یک شروع خوب را در همین ابتدا داشته باشیم.