سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

گشت‌های هوشمند انتظامی در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

گشت‌های هوشمند انتظامی در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت

گشت‌های هوشمند انتظامی در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت

گشت‌های هوشمند انتظامی در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی برای ارتقا امنیت در حوزه‌های انتظامی و ترافیکی ۹۱ ایستگاه موقت پلیس در استان بوشهر ایجاد و گشت‌های هوشمند انتظامی ۸۳ درصد افزایش یافت.سردار حیدر عباس‌زاده صبح امروز در نشست بررسی تمهیدات پلیسی برای ارتقا امنیت استان بوشهر با بیان اینکه 91 ایستگاه موقت پلیس در استان بوشهر مستقر می‌شود اظهار داشت: از این تعداد ایستگاه موقت پلیس، 7  ایستگاه در حوزه پلیس راه، 73 ایستگاه در بخش انتظامی و 11 ایستگاه دیگر هم در حوزه‌های درون شهری، راهنمایی و رانندگی و راهور است.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه‌های موقت پلیس از 28 اسفند تا 14 فروردین مستقر می‌شود گفت: ایستگاه‌های یاد شده در نقاط دارای خلاء انتظامی  استقرار می‌یابد.

فرمانده انتظامی استان بوشهراز راه‌اندازی قرارگاه اصلی نیروی انتظامی در مرکز استان بوشهر خبرداد و افزود: در استان بوشهر علاوه بر ایجاد قرار مرکزی 7 قرارگاه فرعی در سایر نقاط ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به تقویت گشت‌های هوشمند انتظامی خودروی، موتوری و پیاده بیان کرد: در اجرای طرح نوروزی 83 درصد گشت‌های هوشمند انتظامی در استان بوشهر افزایش یافته است..