جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

گروگان ۵ ساله در برازجان به آغوش خانواده بازگشت - نمایش محتوای خبر

 

 

گروگان ۵ ساله در برازجان به آغوش خانواده بازگشت

گروگان ۵ ساله در برازجان به آغوش خانواده بازگشت

گروگان ۵ ساله در برازجان به آغوش خانواده بازگشت

سردار حیدر عباس‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به کاهش جرائم در  استان بوشهر اظهار داشت: کاهش تخلفات به ویژه جرائم خشن نشان از افزایش امنیت پایدار و ارتقاء احساس امنیت در استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه  تخلف ناامنی در استان بوشهر گزارش نشده است افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان پلیس این استان برنامه‌های ویژه‌ای برای پوشش کامل امنیتی و انتظامی در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر آیین‌های مختلف در ماه ضیافت الهی به کار گرفته است.

رئیس پلیس استان بوشهر ارتقاء امنیت اجتماعی و  افزایش  رضایت‌مندی شهروندان را از جمله اولویت‌های پلیس دانست و تاکید کرد: پلیس استان بوشهر همواره  اجرای طرح‌های مختلف انتظامی در دستور کار خود قرار داده است.

سردار عباس‌زاده با بیان اینکه  پلیس  با متخلفان و بر هم زنندگان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد می‌کند تصریح کرد: برقراری امنیت در لیالی قدر و  راهپیمایی روز جهانی قدس در برنامه پلیس قرار دارد این در حالی است که پلیس  استان بوشهر اشراف اطلاعاتی و عملیاتی بر اوضاع  استان بوشهر دارد.

وی با اشاره به رهایی کودک 5 ساله از دست گروگان‌گیرها در برازجان خاطر نشان کرد: در یک عملیات ویژه پلیسی دو فرد گروگانگیر کودک 5 ساله‌ای که به منظور اخاذی از خانواده‌اش گروگان گرفته بودند دستگیر و کودک به آغوش خانواده بازگشت.

رئیس پلیس استان بوشهر بااشاره به مفقود شدن  پسربچه 5ساله در شهر برازجان تصریح کرد: این کودک که فرزند یک افاغنه ساکن برازجان است خانواده‌اش از بازنگشتن  فرزند 5 ساله خود به پلیس 110 اعلام کرد که پس از ساعتی این خانواده از گروگان گرفتن کودک خود از سوی برخی افراد خبر داد .

سردار عباس‌زاده با بیان اینکه گروگانگیرها در خواست مبلغ 100 میلیون تومان کرده بودند افزود: پلیس  پس از اعلام این واقع  عملیات ویژه‌ای برای دستگیری گروگان‌گیرها تدوین و تدارک دید که با کشف سرنخ‌هایی محل نگه‌داری کودک شناسایی و در یک عملیات کاملا حساب شده و هماهنگ آدم ربایان در آخرین تماس خود با پدر کودک ربوده شده در حال مکالمه در شهر برازجان در محاصره پلیس قرار گرفته و دستگیر شدند.

وی با بین اینکه متهمان دستگیر شده علت  کودک ربایی را اخاذی از پدر کودک عنوان کردند  افزود:  محل اختفای کودک ربوده شده در یکی از شهرهای اطراف برازجان شناسایی، در حالیکه دست و پای وی به شکل خشنی بسته شده بود ، آزاد ،صحیح و سالم به خانواده‌اش تحویل و متهمان به مرجع قضایی دشتستان معرفی شد.