جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

گروه‌های تروریست دست پرورده آل سعود هستند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گروه‌های تروریست دست پرورده آل سعود هستند

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه گروه‌های تروریست دست پرورده آل سعود هستند، گفت: گروه‌های تروریستی با هماهنگی آمریکا و آل سعود تشکیل شده که ریشه در جاهلیت عرب دارد

گروه‌های تروریست دست پرورده آل سعود هستند

 

آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با اشاره به کشتار مردم یمن به‌دست دولت آل سعود  اظهار داشت: کشتار مردم یمن به دست دولت سعودی بدترین نوع تروریسم است چرا که مردم بی پناه یمن با هواپیماهای جنگی آمریکایی  بمباران و کشته می‌شوند که بدترین نوع تروریسم محسوب می‌شود.
 نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه گروه‌های تروریست دست پرورده آل سعود هستند، تصریح کرد: گروه‌های تروریستی با هماهنگی آمریکا و آل سعود تشکیل شده که ریشه در جاهلیت عرب دارد.
امام جمعه بوشهر با اشاره به دیدار رئیس جمهوری فنلاند  و رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین با رهبر معظم  انقلاب اسلامی تصریح کرد: معظم‌له در این دیدارها بر اجرایی شدن تفاهم‌نامه منعقد شده میان ایران با دیگر کشورها تاکید کردند به‌گونه‌ای که برخی تفاهم‌نامه در صفحات کاغذ باقی می‌ماند که باید عملیاتی شود.
صفایی بوشهری با اشاره به اعتلاف نظامی غرب علیه تروریست افزود: آمریکا و کشورهای اروپایی و دولت عربستان و برخی کشورهای مرتجع عرب خود پدید آورنده تروریست مانند داعش و گروه‌های تکفیری هستند که برای مدیریت مقاصد و حمایت از آنها اعتلاف مبارزه با تروریسم ایجاد کرده‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: در واقع پدید آورند و مولود اندیشه تروریسم، استکبار جهانی است و برای اینکه خط مقاومت مثل سوریه، عراق، ایران و حزب‌الله لبنان را تحت فشار و تاثیر قرار دهند در منطقه تروریسم ایجاد کرده‌اند.
امام جمعه بوشهر با گرامیداشت روز نوجوان و بسیج دانش‌آموزی افزود: هیچ‌گاه یاد و خاطره و نام و نشان شهدای نوجوان و دانش‌آموز فراموش نمی‌شود.
صفایی بوشهری با تاکید بر توجه به مطالبات نوجوانان و جوانان، ایجاد زیرساخت‌های آموزشی برای رشد نخبگانی در استان بوشهر را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: نوجوانان امید آینده نظام اسلامی ایران هستند و استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌ها بالای استعداد جوانان و نوجوانان باید زیرساخت‌های آموزشی در رشد نخبگانی این قشر تامین شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه وجود 1300 کلاس تخریبی در استان بوشهر صحیح نیست، تصریح کرد: همه باید تلاش و کمک کنند تا زیر ساخت‌های آموزشی متناسب با لیاقت و شایستگی بالای نوجوانان و جوانان فراهم شود.
امام جمعه بوشهر با تاکید بر توجه به رشد معنویت، ایمان و اخلاق جوانان و نوجوانان خاطرنشان کرد: باید شرائط لازم در عرصه معنویت، نماز، ایمان، مراعات اخلاق و تقوا ویژه نوجوانان و جوانان استان بوشهر فراهم شود.
صفایی بوشهری با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی در استان بوشهر گفت:  توسعه زیرساخت‌های ورزشی، فرهنگی و تفریحی استان بوشهر باید در اولویت برنامه‌های مسئولان در راستای تامین نیازهای جوانان و نوجوانان این استان قرار بگیرد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از تلاش‌های شورای شهر و شهردار بوشهر در توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی افزود: شهر بوشهر فضای مناسبی در عرصه مختلف فرهنگی، ورزشی و مشاوره‌ای دارد که این مهم با تلاش شورای شهر و شهرداری بوشهر محقق شده است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه تهاجم فرهنگی دشمن در فضای مجازی مدیریت شود، افزود: در فضای مجازی یک مسئله و تهدید جدی در عرصه تهاجم فرهنگی تدارک دیده شده که باید آن فضا مدیریت شود تا به جامعه آسیب وارد نشود.
صفایی بوشهری با اشاره به سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش‌آموز گفت: امید است دانش‌آموزان با همان روحیه و رویه ولایت‌مداری و انقلابی‌گری و استکبار ستیزی که دانش‌آموزان و دانشجویان پیرو خط امام در تسخیر لانه جاسوسی داشتند دنبال کنند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست، تاکید کرد: اعتماد به آمریکا یعنی اعتماد به شیطان که این بدان معنا است که هیچ‌گاه شیطان قابل اعتماد نیست و آمریکا در این راستا  که تنها به‌دنبال چپاول و غارت اقتصادی ملت‌های جهان است مورد اعتماد نیست.
امام جمعه بوشهر با تاکید بر توجه به نخبگان داخلی افزود: تنها راه پیشرفت و رشد در عرصه‌های مختلف توکل بر خدا و برنامه‌ریزی دانش‌بنیان و اتکا به نخبگان داخلی و اعتماد به مردم است که مسئولان باید در این راستا راهبری کنند.