جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

کودکان مهدهای کودک استان بوشهر با روش‌های ایمنی و امدادی آشنا می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

کودکان مهدهای کودک استان بوشهر با روش‌های ایمنی و امدادی آشنا می‌شوند

کودکان مهدهای کودک استان بوشهر با روش‌های ایمنی و امدادی آشنا می‌شوند

کودکان مهدهای کودک استان بوشهر با روش‌های ایمنی و امدادی آشنا می‌شوند

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: کودکان در مهدهای کودک استان بوشهر با اصول و روش‌های ایمنی و امدادی برای مقابله با بحران‌ها آشنا می‌شوند.
 حسین درویشی با بیان اینکه آشنایی همه آحاد جامعه با روش‌های امدادرسانی و مقابله با بحران‌ها از ضروریات است اظهار داشت: در جمعیت هلال احمر استان بوشهر آموزش امداد رسانی و مقابله با بحران‌ها در همه سطوح جامعه ارائه می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری نخستین المپیاد جوانه در هلال احمر تصریح  کرد: المپیاد فرهنگی ورزشی جوانه‌ها به منظور آشنایی اعضا کانون غنچه‌های هلال احمر با تاریخچه و اصول هفت گانه جمعیت هلال احمر، اصول و روش‌های ایمنی و امدادی در مهد کودک‌ها برگزار می‌شود.
درویشی آشنایی نونهالان با روش‌های استاندارد پناه گیری و خروج اضطراری در زمان حوادث و سوانح، آشنایی با بسته‌ها و کیف‌های کمک‌های اولیه و شناخت شماره تلفن‌های اضطراری و امدادی را از دیگر اهداف این جشنواره دانست.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گسترش رابطه دو جانبه بین مهد کودک‌ها و جمعیت هلال احمر و توسعه آموزش‌های امدادی در مهد کودک‌ها را از برنامه  امسال دانست.
وی تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده کودکان در مهدهای کودک استان بوشهر با اصول و روش‌های ایمنی و امدادی برای مقابله با بحران‌ها آشنا می‌شوند.