جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

کنفرانس ریاضی ایران در بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کنفرانس ریاضی ایران در بوشهر برگزار می‌شود

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: کنفرانس دو سالانه ریاضی ایران اواخر سال آینده در استان بوشهر برگزار می‌شود.

کنفرانس ریاضی ایران در بوشهر برگزار می‌شود

 

 حسین درتاج  در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه کنفرانس دو سالانه امسال در شیراز برگزار شد اظهار داشت: این کنفرانس با  مشارکت اتحادیه انجمن‌های معلمان ریاضی ایران  شهریور امسال در شیراز برگزار شد.
وی با بیان اینکه این کنفرانس همه ساله با همکاری اتحادیه انجمن‌های  ریاضی ایران در یکی از  استان‌ها برگزار می‌شود تصریح کرد: این کنفرانس با هدف تبیین روش‌های جدید آموزش درس ریاضی  برای معلمان ریاضی سراسر کشور  برگزار می‌شود که نقش مهمی در ارتقا بنیه ریاضی معلمان و دانش‌آموزان دارد.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری کنفرانس ریاضی ایران در بوشهر خبرداد و تصریح کرد: این کنفرانس سال آینده در دهه آخر اسفند با حضور بیش از 700 نفر برگزار می‌شود.
درتاج، ارتقاء کیفیت آموزش ریاضی و بالا بردن سطح معلومات معلمان را از آثار مهم این کنفراس دانست و افزود: در کنفرانس ریاضی ایران ضمن توسعه حرفه‌ای معلمان ریاضی زمینه توسعه فضای پژوهشی و شور و شوق علمی در استان فراهم می‌شود.
وی اعتبار پیش بینی شده برای اجرای کنفرانس ریاضی در استان بوشهر را  343 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: بخشی از این اعتبار از سوی مدعوین و بخشی هم از اعتبارات استانی تامین می‌شود
معاون آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر مشارکت همگانی در برگزاری این کنفرانس بیان کرد: در این راستا مشارکت خانه ریاضیات، سازمان منطقه ویژه انرژی پارس،اتحادیه انجمن های علمی و آموزشی معلمان ایران و دانشگاه خلیج فارس بوشهر  مورد توجه قرار دارد.
درتاج، توسعه حرفه‌ای معلمان، آشنایی با روش‌های نوین آموزش ریاضی و ایجاد فضای پژوهش و تحقیق برای معلمان ریاضی را از برکات برگزاری کنفرانس ریاضی در استان بوشهر دانست.