سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر استان بوشهر تشکیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر استان بوشهر تشکیل شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت: برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم ایام‌الله دهه فجر کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر استان بوشهر تشکیل شد.

کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر استان بوشهر تشکیل شد

 

 نصرالله شفیعی در نشست برنامه ریزی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر  با بیان اینکه فجر زیباترین وماندگارترین واقعه انقلاب اسلامی است اظهار داشت: انقلاب اسلامی که با وحدت ویکپارچگی ملت به رهبری امام خمینی (ره) به پبروزی رسید  در دهه فجر مححق شد و این ایام زیباترین واقعه انقلاب است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به همه آحاد ملت است تصریح کرد: هیچ گروهی نمی‌تواند این انقلاب را بنام خود مصادره کند و در این راستا پاسداشت دهه فجر و 22 بهمن مربوط به قشر و جناح خاصی نیست بلکه مربوط به آحاد ملت ایران با گرایش‌های مختلف است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از تشکیل کمیته‌های تخصصی دهه فجر برای برگزاری این ایام خبرداد و خاطرنشان کرد:امسال جشن‌های دهه فجر باشکوه خاصی با تشکیل کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر ومراسم باشکوه 22 بهمن برگزارمی‌شود.
شفیعی با بیان اینکه پاسداشت دهه فجر یک وظیفه ملی و انقلابی است  تصریح کرد: 22 بهمن مرز مشترک منافع ملی برای همه است و هر کسی باید به نحوی در این مناسبت ملی مشارکت کند.
وی با بیان اینکه 22 بهمن از جمله بهترین روزهای تاریخ سیاسی انقلاب اسلامی است تاکید کرد: در این روز نور اسلام بطور واقعی وحاکمیت ولایت فقیه تابیدن گرفت.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه نباید روزهای انقلاب و به خصوص دهه مبارک فجر و 22 بهمن در گذر زمان به فراموشی سپرده شوند افزود: باتوجه به اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم باید خود را برای تدوین ویژه برنامه‌های این مناسبت بزرگ آماده کرد.
 شفیعی با بیان اینکه باید نسل جدید جوانان و نوجوانان را با اصول و مبنای انقلاب اسلامی بیشتر آشنا کنیم خاطرنشان کرد: جشن‌های انقلاب اسلامی تجلی‌گاه عزم اراده ملی برای استمرار بخشی به آرمانهای انقلاب وحفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و شهدا است.