سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

کمک‌های مردم استان بوشهر در جشن نیکوکاری ۵۰ درصد افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک‌های مردم استان بوشهر در جشن نیکوکاری ۵۰ درصد افزایش می‌یابد

کمک‌های مردم استان بوشهر در جشن نیکوکاری ۵۰ درصد افزایش می‌یابد

احمد لطفی بعدازظهر امروز در  شرکت امام جمعه بوشهر در جشن احسان و نیکوکاری در پایگاه جمع‌آوری میدان امام(ره) بوشهر با بیان اینکه رسیدگی به نیازمندان از برنامه‌های مهم مردم استان بوشهر است اظهار داشت: مردم نوع‌دوست استان بوشهر در همه عرصه‌ها به یاری نیازمندان می‌شتابند که امروز در جشن نیکوکاری حضوری فعال داشتند.

وی با بیان اینکه در همه شهرها، روستاها،  مراکز و میدان‌های پرجمعیت و مدارس پایگاه جشن نیکوکاری ایجاد شده تصریح کرد: در این مراسم شاهد حضور چشمگیر مردم برای کمک رسانی به مردم نیازمند هستیم که تاکنون بیش از 10 میلیارد ریال پرداخت کرده‌‌اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از افزایش 50 درصدی کمک‌های مردمی در جشن احسان و نیکوکاری خبرداد و  گفت: سال قبل مردم نوع دوست استان بوشهر بیش از 20 میلیارد ریال به جشن احسان و نیکوکاری کمک کردند که پیش‌بینی می‌شود امسال 50 درصد افزایش یابد.

لطفی با بیان اینکه بیش از 30 پایگاه ثابت در شهرها روستاها و بخش‌های بزرگ استان کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم را دریافت می‌کنند افزود: روز جمعه نیز در مصلاهای نماز پایگاه‌های ثابت مستقر هستند و کمک‌ها و هدایا را دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تا قبل از پایان سال کمک‌های جمع‌آوری شده مردمی به نیازمندان اهداء می‌شود گفت:کمیته امداد در تمام سال آماده دریافت کمک‌های مردمی است و  برای دریافت وجوه نقدی و غیر نقدی بیش از 150 گروه تدارک دیده شده تا به مراکز از قبل تعیین شده مراجعه و وجوهات را دریافت کنند.