جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

کشف کالای قاچاق در تنگستان ۲۳۵ درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف کالای قاچاق در تنگستان ۲۳۵ درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی تنگستان با بیان اینکه برخورد قاطع با قاچاقچیان از اولویت‌های پلیس در تنگستان است، گفت: ‌در ۱۰ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کشف کالای قاچاق ۲۳۵ درصد افزایش یافته است.

کشف کالای قاچاق در تنگستان ۲۳۵ درصد افزایش یافت

 

جوشن سهرابی در جمع خبرنگاران در تنگستان با بیان اینکه این شهرستان در امنیت  مطلوبی قرار دارد از متلاشی شدن باندهای سرقت در این شهرستان خبرداد و  اظهار داشت: با انهدام باندهای سرقت و دستگیری سارقان در سطح شهرستان تنگستان، فضای این شهرستان برای متخلفان به ویژه باندهای سرقت ناامن شده است.
وی با اشاره به کاهش 15 درصدی وقوع جرائم خشن در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل در تنگستان خاطر نشان کرد: در 10 ماه امسال ضمن  کاهش 15 درصدی جرائم خشن، تعداد پنج فقره از جرائم خشن سال قبل منجر به کشف شده است.
سهرابی با اشاره به طرح‌های مبارزه با پدیده مواد مخدر خاطرنشان کرد: در 10 ماه امسال با کشف 102 کیلو گرم انواع مواد مخدر، 97 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل  افزایش داشته است.
رئیس پلیس تنگستان از کاهش تصادفات منجر به فوت در این شهرستان خبر داد و افزود: با برنامه‌ریزی و افزایش گشت‌های پلیس راهور تصادفات منجر به فوت امسال 50 درصد نسبت به سال گذشته در شهرستان تنگستان کاهش داشته است.
وی با اشاره به  توقیف خودروهای شوتی حامل کالای قاچاق در تنگستان  از توقیف 197 دستگاه خودرو سواری تندرو (شوتی) فعال در حمل کالای قاچاق، در 10 ماه امسال و افزایش 297 درصدی کشف قاچاق کالا نسبت به سال گذشته خبر داد.
رئیس پلیس شهرستان تنگستان با بیان اینکه این موفقیت‌ها با تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس، همکاری یگان‌های نظارتی و مشارکت شهروندان حاصل شده افزود: کشف کالای قاچاق در تنگستان در 10 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل  235 درصد افزایش یافته است.
سهرابی افزود: در 10 ماه امسال شاهد رشد و افزایش 825 درصدی در توقیف محموله قاچاق بالای 100  میلیون تومان، رشد و افزایش صددرصدی در کشف محموله قاچاق بالای 500 میلیون تومان، رشد و افزایش 171 درصدی در کشف محموله قاچاق بین 50 تا 100 میلیون تومان  در این شهرستان هستیم.