جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر ۲۹۳ درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر ۲۹۳ درصد افزایش یافت

کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر ۲۹۳ درصد افزایش یافت

کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر ۲۹۳ درصد افزایش یافت

سردار خلیل واعظی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان بوشهر با تبریک هفته نیروی انتظامی به بیانات رهبر انقلاب در دانشگاه علوم انتظامی امین اشاره کرد و با بیان اینکه این نیرو ترفندهای دشمنان را ناکام گذاشته است اظهار داشت: ضربه زدن به امنیت کشور از برنامه‌های دشمنان است که با تلاش نیروهای مسلح و نیروی انتظامی ترفندهای آنها ناکام مانده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه عملکرد این نیرو در مقابل دیدگان همگان قرار دارد خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی تنها سازمانی است که عملکرد آنها مقابل دیدگان همگان قرار دارد و مردم از نزدیک خدمت و فداکاری‌های پلیس مشاهده می‌کنند.

سردار واعظی از ارتقاء شاخصه‌های امنیتی استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: با مشارکت همگانی مردم و اجرای ماموریت‌های مختلف ضمن کاهش جرایم خشن، شاخصه‌های امنیتی در این استان ارتقا یافته است.

وی، ارتقاء امنیت را یک نعمت دانست و افزود: ارتقاء شاخصه‌های امنیتی در استان بوشهر با تلاش‌های نیروی انتظامی، اعضای شورای تامین و نیروهای مسلح و دستگاه قضا محقق شده و یک نعمت ارزشمند در استان بوشهر محسوب می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کاهش جرایم خشن در استان افزود: در نیمه نخست امسال جرایم خشن و جنایی در استان بوشهر 19 درصد کاهش یافته که نشان از ارتقاء شاخص‌های امنیتی در این استان است.

وی، به کاهش 15 درصدی میزان وقوع قتل در استان بوشهر پرداخت و گفت: میزان کشفیات قتل در استان بوشهر 118 درصد گزارش شده که برخی از آن مربوط به سنوات گذشته است.

سردار واعظی کاهش 4 درصدی وقوع و کشف 94 درصدسرقت‌ها را از دیگر موفقیت‌های نیروی انتظامی استان بوشهر دانست و افزود: در نیمه نخست امسال تصادفات منجر به فوت کاهش یافته به‌گونه‌ای که تصادفات درون شهری و برون شهری به ترتیب  27 و 24 درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تاکید بر تشدید در مقابله با قاچاق کالا و سوداگران مرگ خاطر نشان کرد:  با تلاش نیروی انتظامی در نیمه نخست امسال افزون بر 5 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد که این کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل 293 افزایش دارد.

در این مراسم  پس از تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، بازنشستگان و نمایندگان پلیس افتخاری استان بوشهر، یگان‌های مستقر در مراسم، از مقابل جایگاه رژه رفتند.