سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

کسانی که به نتیجه یا نحوه برگزاری انتخابات اعتراض دارند اعتراض خود را از راه‌های قانونی پیگیری کنند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کسانی که به نتیجه یا نحوه برگزاری انتخابات اعتراض دارند اعتراض خود را از راه‌های قانونی پیگیری کنند

دانلود

فرمانداربوشهر گفت: کیوان هاشم زاده با 13 هزار و 844 رای، پویا دولابی با 11 هزارو396 رای، ندا عبداله زاده با 11 هزار و یک رای، روح اله نصرتی با 10 هزار و 828 رای، مهرزاد آسایش با 10 هزار و 215 رای ، طاهره شمشیری با 9986 رای، عبدالخالق برزگرزاده با 9393 رای، اکبر توسلی با 9120 رای و ابوذر دهدار با 8940 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر بوشهر انتخاب شدند.

وی ادامه داد: همچنین علی پولادی ریشهری با 8390 رای، رباب عبیدی با 8088 رای، داریوش پوربهی با 8081 رای، صدراله محمدی باغملایی با 7631 رای، زهرا رضایی با 7451 رای و حیدر رفاهی با6931 رای به عنوان اعضای علی البدل برگزیده شدند.

جمشیدی افزود: در خارگ نیز، لطف‌الله علی‌پور با ۲۳۴۸ رای، مهدی باقری با ۲۳۳۵ رای، بهروز خواجه ۲۰۸۷ رای، مهدی بخشی ۱۶۵۲ رای، یوسف وطن‌دوست ۱۳۶۸ رای به عنوان عضو اصلی وحسین داربوی با ۱۱۸۶ رای، نصرت چنانی با۱۱۷۵ رای و هادی خدابخشی با ۱۱۲۲ رای به عنوان اعضای علی‌البدل در انتخابات شورای اسلامی این شهر تعیین شدند.

فرماندار بوشهر اضافه کرد: همچنین در عالیشهر، علیرضا بهادر با ۱۲۱۴ رای، حامد حیدری با ۱۱۷۵ رای، خدارحم فراشبندی با ۱۱۴۳ رای، اکبر رنجبریان با ۱۱۴۰ رای و محسن زنده بودی با ۱۱۳۱ رای به عنوان اعضای اصلی و حسین رنجبریان با ۱۱۱۴ رای، راشین زادجلالی با ۱۰۵۳ رای و حبیب زارع با ۱۰۳۴ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای این شهر انتخاب شدند.

وی گفت: در چغادک نیز ابراهیم کارگر با ۲۷۴۲ رای، مهدی بختیاری با ۱۷۵۱ رای، علی زارع با ۱۶۹۶ رای، غلامرضا علی‌زاده با ۱۴۰۳ رای و علی حسینی با ۱۲۰۲ رای به عنوان اعضای اصلی و عباس خلیلی با ۱۰۵۳ رای، راضیه زارع با ۹۴۹ رای و احمد منصوری با ۹۲۴ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای این شهر برگزیده شدند.

فرماندار بوشهر با اشاره به آمادگی برای دریافت شکایت‌های احتمالی، از کسانی که به نتیجه یا نحوه برگزاری انتخابات اعتراض دارند، خواست اعتراض خود را از راه‌های قانونی پیگیری کنند.

جمشیدی بیان کرد: هیات اجرایی پنج روز پس از وصول شکایات، آنها را بررسی و نتیجه را به مردم اعلام خواهد کرد.