جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

کتک کاری مفصل در بازی پارس جم و خیبر خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

کتک کاری مفصل در بازی پارس جم و خیبر خرم آباد

فدراسیون باز هم چشمهایش را می بندد؟؟!!

کتک کاری مفصل در بازی پارس جم و خیبر خرم آباد

 بعد از پیروزی شیرین پارس جم در خرم آباد مقابل خیبر ،گویا اتفاقاتی رخ داده و یکی از دستیاران تارتار به شدت آسیب دیده است.

حسین اینانلو یکی از مربیان پارس جم که با برنامه پنج دری رادیو بوشهر گفتگو می کرد در این باره گفت:ابتدا این برد را به مجموعه تیم تبریک می گویم.بچه ها دستورات تاکتیکی آقای تارتار را به خوبی انجام دادند تا یک شروع خوب داشته باشیم.ما خیلی دیر شروع کردیم و ساختار تیم نسبت به فصل گذشته کاملا عوض شده و همین مسئله برای ما اندکی مشکل ساز شده است. 

وی ادامه داد:دیروز یک بازی سخت را در خرم آباد پشت سر گذاشتیم.تیم حریف با حمایت هوادارانش فشار زیادی به ما آورد اما تدبیر سرمربی ما باعث کنترل بازی گردید و در ادامه به آنچه خواستیم رسیدیم.

دروازبان سابق تیم ملی امید ایران پیرامون مسائل حاشیه ای بوجود آمده در پایان بازی گفت:نمیدانم چرا این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد؟ و چرا نباید در خرم آباد این شرایط را کنترل کنند. متاسفانه کاپیتان تیم خیبر در مقابل رختکن ما ایستاده بود تا با بازیکنان ما درگیر شود! بنده خدا مربی تیم مجتبی خورشیدی برای جلوگیری از درگیری های بوجود آمده وارد عمل شد تا آنها را آرام کند که به یکباره با مشت به صورت او کوبیدند و آقا مجتبی روی زمین افتاد.واقعا نمیدانم چه بگویم ،این صحنه ها زیبنده فوتبال نیست.ایشان را با آمبولانس به فرودگاه بردند و تا ساعت 9 شب در بیمارستان بودیم تا همه آزمایشات روی سر و صورت همکار ما انجام گیرد و بعد راهی تهران شویم. 

 

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با سایت سازمان لیگ در مورد درگیری بازیکنان تیم خیبرخرم آباد با مربی تیم پارس جنوبی گفت: پیگیری های لازم را در این مورد انجام دادم و مشخص شد در جریان مسابقه دو تیم هیچ مساله حاشیه ای رخ نداده و فقط در پایان مسابقه و هنگام ورود  بازیکنان و کادر فنی دو تیم در راهرو رختکن متاسفانه بنابه گزارش ناظر مسابقه آقای کریم پور سه بازیکن خیبرخرم آباد به نام های پژمان صوری، احمد زارعی و فرزاد بهاری به طرف مربی پارس جنوبی آقای خورشیدی حمله ور شده اند و با کتک زدن این مربی آقای خورشیدی با صدمه ای که به سر ایشان وارد شد با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. ضمنا ورود نیروهای امنیتی و ناظر مسابقه تا آخرین لحظه پیگیر این مسایل بودند

وی افزود: با توجه به اینکه در هفته های ابتدایی لیگ دسته اول هستیم با پیگیری کمیته مسابقات و ارایه گزارش به کمیته انضباطی این اتفاق برخورد قاطع و قانونی انجام خواهد شد.محمودزاده تصریح کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و هیات های برگزاری مسابقات تمام تلاش خود را می کنند تا مسابقات لیگ دسته اول به بهترین شکل ممکن برگزار شود. از بازیکنان و مربیان و مدیران باشگاه ها نیز می خواهم که صبوری و خویشتنداری بیشتری از خود نشان بدهند و ضمن رعایت قوانین و  با احترام به خود و حریفان بیش از گذشته به نکات اخلاقی در فوتبال توجه کنند.