سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

کتاب جامع سرمایه‌گذاری منطقه ویژه پارس‌جنوبی رونمایی شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

کتاب جامع سرمایه‌گذاری منطقه ویژه پارس‌جنوبی رونمایی شد‌

همزمان با سالروز میلاد پیامبر اکرم‌(ص) و امام جعفر صادق‌(ع) در نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر از کتاب جامع سرمایه‌گذاری منطقه ویژه پارس‌جنوبی رونمایی شد.

کتاب جامع سرمایه‌گذاری منطقه ویژه پارس‌جنوبی رونمایی شد‌

 

  در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر صبح امروز همزمان با سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و  امام جعفر صادق (ع) از کتاب جامع سرمایه‌گذاری منطقه ویژه پارس جنوبی رونمایی شد.
در این مراسم مدیرعامل سازمان منطقه ویژه ‌اقتصادی انرژی پارس‌جنوبی با تبریک میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، با اشاره به اینکه این سازمان حمایت ویژه‌ای از برنامه‌های فرهنگی استان بوشهر دارد، اظهار داشت: ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که تلاش می‌شود در این راستا قدم‌های موثری برداشته شود.
مهدی یوسفی از حمایت‌های منطقه ویژه اقتصادی پارس‌جنوبی از نمایشگاه کتاب و توسعه برنامه‌های فرهنگی خبرداد و افزود: در راستای حمایت از نمایشگاه کتاب بخشی از یارانه خرید کتاب را برای همه خریداران کتاب پرداخت شده و تلاش می‌شود از همه ظرفیت‌ها برای مشارکت در عرصه کتاب و کتاب‌خوانی استفاده شود.
وی، برنامه‌های منطقه ویژه پارس‌جنوبی در حمایت‌های فرهنگی را تنها محدود به نمایشگاه کتاب ندانست و افزود: منطقه ویژه پارس‌جنوبی در عرصه تئاتر، اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در شهرستان‌های پیرامونی منطقه ویژه پارس و برگزاری برنامه‌های مردمی در مناسبت‌های مختلف، مشارکت دارد.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه  اقتصادی انرژی پارس‌جنوبی با تاکید بر توجه به مسئولیت‌های اجتماعی به مناطق پیرامونی پارس‌جنوبی تصریح کرد: وزارت نفت در عرصه کمک به نقاط پیرامونی تاسیسات نفتی و گازی عملکرد خوبی در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی داشته به‌گونه‌ای که به‌عنوان بزرگترین خیر مدرسه‌ساز در کشور معرفی شده است.
در این مراسم ضمن رونمایی از کتاب جامع سرمایه‌گذاری منطقه ویژه پارس‌جنوبی‌، از کتاب فایزانه‌های دشت و دریا ‌پرده‌برداری شد.