سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

کتابخانه عمومی شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کتابخانه عمومی شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه افتتاح شد

همزمان با ایام‌اله دهه فجر کتابخانه عمومی شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه با سرمایه‌گذاری ۸.۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسد.

کتابخانه عمومی شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه افتتاح شد

 

 در ششمین روز از دهه مبارک فجر کتابخانه عمومی شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه افتتاح شد.
مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر اظهار داشت: این کتابخانه در زمینی به وسعت 515  مترمربع و در یک طبقه ساخته شده است. 
 رضا حفظ الله افزود : افزایش کتابخانه‌های روستایی یکی از اولویت‌های این اداره کل است که با هدف گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان مردم روستاها و شهرها اجرا می‌شود.
مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد : برای ساخت این کتابخانه 8.3 میلیارد ریال هزینه شده است
وی  با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی خاطر نشان کرد: گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه اهمیت بسیار زیادی دارد و در شهرستان عسلویه در این مسیر گام برمی‌داریم و امیدواریم با افتتاح این کتابخانه مکانی جهت ترغیب و تشویق جوانان شهر نخل تقی، به کتاب و کتابخوانی را فراهم آورده باشیم.
شب شعر انقلاب اسلامی در بوشهر برگزار می شود
 به مناسبت دهه فجر شب شعر انقلاب اسلامی با حضور شاعران  پنج شنبه شب در بوشهر برگزار می‌شود.
 رئیس حوزه هنری بوشهر  بیان کرد: در شب شعر یاد شده علاوه بر شاعران یاد شده، شاعران مطرح هم استانی نیز به شعر خوانی، ارائه نظر و دیدگاه پیرامون شعر انقلاب اسلامی می‌پردازند.
امید پارسایی‌فر افزود: حوزه هنری استان بوشهربه منظور بهره مند شدن علاقه مندان ادبیات و شعر در این روز اقدام به برپایی یک کارگاه آموزشی نیز خواهد کرد.
وی افزود: هدف از برگزاری این شب شعر و کارگاه تقویت جریان شعر انقلاب اسلامی در بوشهر و آشنایی بیشتر شاعران و استعدادهای بالقوه موجود در استان در عرصه شعر و ادبیات با مفاهیم جدید و معاصر شعر کشور و همچنین دیدگاه‌های شاعران مطرح کشور است.