جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

کانون سرمایه‌گذاری صنعتی استان بوشهر تشکیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کانون سرمایه‌گذاری صنعتی استان بوشهر تشکیل شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر گفت: در راستای توسعه سرمایه‌گذاری صنعتی بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کانون سرمایه‌گذاری صنعتی استان بوشهر تشکیل شد.

کانون سرمایه‌گذاری صنعتی استان بوشهر تشکیل شد

 

 رضا عوض‌پوردر نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با بیان اینکه طرح‌های مهمی در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان تدوین شده است، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های استان بوشهر در بخش‌های مختلف طرح‌های مهمی برای توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی تدوین شده که اجرای این طرح‌ها تحول مهمی در این استان ایجاد می‌کند.
وی واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران را مورد اشاره قرار داد و گفت: علاوه بر این طرح‌های عمرانی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اجرا می‌شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر با اشاره به تشکیل کانون سرمایه‌گذاری صنعتی استان بوشهر افزود: در راستای توسعه سرمایه‌گذاری صنعتی بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کانون سرمایه‌گذاری صنعتی استان بوشهر تشکیل شد.
عوض‌پور با اشاره به اجرای طرح بازیافت پسماند در استان بوشهر گفت: دو گروه سرمایه‌گذار دانش بنیان  طرح و برنامه خود برای مدیریت بازیافت پسماند در شهرهای مختلف استان ارائه داده‌اند.
استاندار بوشهر اهمیت بازیافت پسماند در استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: بازیافت پسماند و دفن بهداشتی آن  باید مورد توجه قرار بگیرد که در این عرصه شهرداران با کمترین هزینه این مهم مد نظر داشته باشند.
مصطفی سالاری با تاکید بر اجرایی شدن طرح‌های بازیافت پسماند در شهرهای مختلف استان بوشهر بیان کرد: در این راستا بر اساس طرح‌های تدوین شده سرمایه‌گذاری می‌شود