سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

کانون بسیج مهندسان بوشهر توانمند مهارتی می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

کانون بسیج مهندسان بوشهر توانمند مهارتی می‌شوند

کانون بسیج مهندسان بوشهر توانمند مهارتی می‌شوند

کانون بسیج مهندسان بوشهر توانمند مهارتی می‌شوند

 

معاون پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر گفت: آموزش‌های کارآفرینی و اجرای آموزش با نگرش اقتصاد مقاومتی برای توانمند سازی اعضای کانون بسیج مهندسان بوشهر از برنامه‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای است.

 احمد لیراوی در نشست با مسئول کانون بسیج مهندسان شهرستان بوشهر  با بیان اینکه توسعه طرح‌های مهارتی و توانمند سازی قشرهای مختلف از برنامه‌های مهم امسال است اظهار داشت: با توجه به اینکه باید از تمام ظرفیت‌های موجود برای توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره مند شد، با همکاری بسیج مهندسان بوشهراداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای اقدام به اجرای دوره‌های مهارتی برای بسیجیان زیر مجموعه کانون بسیج مهندسان در بوشهرمی‌کند.

وی با بیان اینکه ارتقای مهارت نیروی انسانی از وظایف فنی و حرفه‌ای است  تصریح کرد: آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای آنقدر منفعت است که برای هر جمعیتی برنامه آموزشی دارد.

معاون پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر با اشاره به اینکه باید با همکاری کانون‌های بسیج در راستای توسعه آموزش‌های مهارتی گام برداشت افزود: اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای آمادگی اجرای دوره‌های آموزشی بازار محور را برای بسیجیان پایگاه‌های مقاومت شهرستان دارا بوده و چه بسا دوره‌های آموزشی که نیاز به تجهیزات کافی نداشته باشد را در کانون‌های بسیج مساجد برای علاقه مندان برگزار می‌کند.

لیراوی هدف از برگزاری دوره‌های مهارتی برای بسیجیان را استفاده مطلوب از توانایی‌های فنی و حرفه‌ای برای ارتقا  آموزش‌های کارآفرینی و اجرای آموزش با نگرش اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال برای بسیجیان مهارت دیده، حمایت و ارائه تسهیلات به مهارت آموختگان از سوی ناحیه مقاوت شهرستان با همکاری بسیج مهندسان در راستای کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید ملی عنوان کرد.

وی تاکید کرد: آموزش‌های کارآفرینی و اجرای آموزش با نگرش اقتصاد مقاومتی برای توانمند سازی اعضای کانون بسیج مهندسان بوشهر از برنامه‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای است.