سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر راه‌اندازی شد

کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر راه‌اندازی شد

کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر راه‌اندازی شد

سرهنگ حمید خرمدل صبح امروز در گردهمایی سپاه محور اتحاد،با بیان اینکه دشمنان برای نابودی کشورهای منطقه سرمایه‌گذاری کرده‌اند اظهار داشت: دشمنان قصد دارند کشوری که توانسته کشورهای منطقه را در مقابل استکبار سر پا نگه‌دارند نابود کنند.

وی با تاکید بر اینکه تخریب، تضعیف و از بین بردن جایگاه  ولایت فقیه و سپاه پاسداران از برنامه‌های مهم دشمنان است خاطرنشان کرد: دشمنان برای تحقق راهبردهای خود در عرصه‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده‌‌اند که نیاز به هوشیاری و بصیرت دارد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه استکبار و دوستان نظام به قدرت و نفوذ رهبر معظم انقلاب و سپاه انقلاب اسلامی نه تنها در ایران بلکه در منطقه به خوبی پی برده‌اند بیان کرد: پاسداری از انقلاب اسلامی وظیفه سپاه بوده و از این طریق است که دشمنان به دنبال تخریب این سرمایه عظیم انقلاب هستند.

خرمدل با اشاره به اینکه سپاه محور اتحاد برای همگان است،افزود: مردم‌داری وظیفه و رسالت اصلی سپاه است و نباید اجازه دهیم که دشمن بین سپاه و دولت شکاف ایجاد کند چراکه دشمنان داخلی به هدایت استکبار می‌خواهند بین مردم و مسئولان اختلاف و شکاف باشد.

وی، عملکرد سپاه در ابعاد مختلف را خدمت‌رسانی به مردم  دانست و با تاکید بر اینکه تمام تلاش‌ها و زحمات پاسداران برای رضای الهی است، افزود: اگر اخلاص ار مجموعه سپاه برداشته شود هیچ چیزی از سپاه نمی‌ماند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر اینکه فلسفه کار اقتصادی سپاه کار اقتصادی با سودآوری نیست، افزود: سپاه اگر در فعالیت‌های اقتصادی هم سودی داشته باشد برای مردم است.

خرمدل به برنامه‌های مهم امسال این نهاد پرداخت و  با تاکید بر تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه شعار امسال تصریح کرد: اولویت سپاه استان بوشهر اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی است که در این راستا برنامه‌های مهمی تدوین و اجرا شده است.

وی، از راه‌اندازی کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بر اساس ظرفیت‌های اشتغال‌زایی و تولیدی استان بوشهرکارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر راه‌اندازی شده است.