رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

کاروان راهیان نور از محورهای اصلی برنامه‌سازی صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

کاروان راهیان نور از محورهای اصلی برنامه‌سازی صدا و سیما

دانلود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر و فرمانده قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور دریایی بوشهر در جمع خبرنگاران بیان کرد: انعکاس رسانه‌ای ابعاد مختلف کاروان‌های راهیان نور در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و پیروزی از وظایف اصلی صدا و سیما است.

سید حسین ناظر با اشاره به پخش بیش از دو هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی درگستره استانی، ملی و فراملی افزود: قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور دریایی بوشهر امسال برای دومین سال از جزیره مقاوم خارگ به صورت زنده بیش از 670 دقیقه برنامه ویژه و ارتباط مستقیم برای شبکه‌های سراسری و استانی داشته است.

فرمانده قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور دریایی بوشهر خاطرنشان کرد: از دو هزار دقیقه پخش برنامه، هزار و 380 دقیقه در حوزه تلویزیون، 600دقیقه در حوزه رادیو، 60 دقیقه در حوزه خبر و ده‌ها اثر دیگر در حوزه فضای مجازی بوده است.

ناظر با اشاره به نقش رسانه ملی در انعکاس این رویداد مهم فرهنگی اضافه کرد: رسانه ملی با ایجاد 9 قرارگاه رسانه‌ای در مراکز بوشهر، هرمزگان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه، آذربایجان غربی، کردستان، آبادان و خراسان رضوی از 20 اسفند مصادف با روز راهیان نور تا پایان تعطیلات نوروزی کاروان‌های راهیان نور زمینی را پوشش رسانه‌ای داده است.