جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

پیکر ۵ شهید گمنام در شهرستان بوشهر تشییع و خاکسپاری می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پیکر ۵ شهید گمنام در شهرستان بوشهر تشییع و خاکسپاری می‌شود

پیکر ۵ شهید گمنام در شهرستان بوشهر تشییع و خاکسپاری می‌شود

پیکر ۵ شهید گمنام در شهرستان بوشهر تشییع و خاکسپاری می‌شود

سرهنگ عبدالرضا در نشست ستاد هماهنگی برنامه‌های استقبال و تشییع پیکر پاک شهدای گمنام در بوشهر  با بیان اینکه شهدا با ایثار و فداکاری عزت و عظمت برای ایران اسلامی به ارمغان آورند اظهار داشت: ریشه امنیت امروز به پشتوانه خون شهدا بوده و وظیفه همگی ما در گرامیداشت یاد آنان و پاسداری از مسیرشان است.

وی با تاکید بر تأسی از مسیر و راه شهدا برای رسیدن به عظمت و اقتدار تصریح کرد: شهدا چراغ و شمعی هستند که هدایت‌گر انسان در تاریکی‌اند و اگر روشنی شهدا نباشد در مسیر پر پیچ و خم دنیا گم می‌شویم.

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه شهدای گمنام ماموریت مهمی در جامعه دارند خاطرنشان کرد: این اسوه‌های ایثار تمام دل‌خوشی انقلاب و نظام اسلامی هستند که گمنام بوده و با نثار خون خود، اسلام را حفظ  و از آن صیانت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهدا با حماسه آفرینی به سوی خداوند متعال شتافتند افزود: شهدا با شجاعت و حماسه به استقبال مرگ رفتند که این روحیه سبب آزادی، آسودگی و سربلندی ملت‌های مسلمان شده است.

دشتی، شهدا را قهرمانان آزادگی همه ملت‌ها دانست و بیان کرد:این عزیزان قهرمانان واقعی هستند و مردم باید در قلب‌های خود بارگاه‌های با عظمتی برای شهدا برپا کنند.

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر از دفن 5 شهید گمنام در بوستان شغاب بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: 5 شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس امروز سه‌شنبه از سه‌راه دانشگاه خلیج فارس تشییع، در بوستان شغاب بوشهر دفن می‌شود.

وی با قدردانی از مردم قدرشناس بوشهر در مراسم استقبال از ورود شهداء به بوشهر گفت: مردم و مسئولان با حضور پرشور خود در مراسم استقبال از ورود شهدای هشت سال دفاع مقدس بار دیگر دوران حماسه و ایثار در اذهان زنده کردند و  فرهنگ ایثار و شهادت را یادآور شدند.