جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

پیش خرید بن الکترونیکی کتاب ویژه یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش خرید بن الکترونیکی کتاب ویژه یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی بوشهر

پیش خرید بن الکترونیکی کتاب ویژه یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی بوشهر

 

مدیراجرایی یازدهمین نمایشگاه کتاب استان بوشهر گفت:امسال برای نخستین بار امکان پیش خرید بن الکترونیکی کتاب در یازدهمین نمایشگاه کتاب این استان فراهم شده است .
فریما بوشهری افزود: علاقه مندان به کتاب می توانند با مراجعه به سامانه bon.tibf.ir برای دریافت بن کارت های الکترونیکی خرید کتاب ثبت نام کنند.
وی یادآورشد:کتاب های ارایه شده در نمایشگاه کتاب دارای 30درصد تخفیف است که از این مبلغ 20درصد آن در قالب خرید بن کارت ارایه می شود.
مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه کتاب استان بوشهر اضافه کرد: بن کارت های مربوط به یازدهمین نمایشگاه کتاب استان بوشهر تا ٣ روز قبل از برگزاری نمایشگاه کتاب از طریق سامانه اعلام شده توزیع می شود.
بوشهری گفت: میزان مبلغ بن براساس سطح تحصیلی افراد با ارایه شماره ملی در اختیار افراد قرار می گیرد.
وی افزود:اشخاصی که از این طریق ثبت نام می کنند می توانند درایام برگزاری نمایشگاه کتاب در استان مورد نظر با کد پی گیری که سامانه دراختیار آن ها قرار می دهد و با ارائه کارت ملی و مراجعه به بانک شهر مستقردرنمایشگاه بن کارت الکترونیکی خریداری شده خود را دریافت کنند. 
این مقام مسئول تصریح کرد: با اعمال حداقل ١٠ درصد تخفیف توسط ناشران مستقر در نمایشگاه ، مجموع این تخفیف ها به ٣٠ درصد خواهد رسید . 
بوشهری گفت: باتوجه به اینکه امسال در کنار نمایشگاه کتاب ، بخش دیجیتال نیز دایر می شود بن مخصوص خرید کتاب است و برای خرید محصولات دیجیتالی 30درصد توسط خود ناشر تخفیف داده خواهد شد.
یازدهمین نمایشگاه کتاب استان بوشهر از ٢٤ الی ٢٩ اذرماه در محل نمایشگاه بین المللی بوشهر برگزار می شود که ساعت بازدید از نمایشگاه ساعت ١٥ الی ٢١ اعلام می شود.