سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

در پی ارتحال نابهنگام و جانگداز آیت الله هاشمی رفسنجانی ، احمد بهروزیانفرد در پیامی درگذشت این مجاهد نستوه و یار صدیق حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

       درگذشت جانگداز مجاهد فقیه و عالم عالیقدر، مبارز نستوه و یار دیرین امام(ره)، یاور روزهای سخت انقلاب و رهبری،حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر با برکت خود را در راه بالندگی انقلاب اسلامی سپری کردند، ضایعه‌ای غم‌انگیز و اندوهی سهمگین برای نظام و میهن اسلامی ایران به همراه داشت.

       یقیناً تاریخ معاصر ایران و جهان نقش بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی را در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی و بالندگی آن در یاد خود نگاه خواهد داشت و ملت شریف ایران قدردان تلاش های این مرد بزرگ خواهند بود.

         بی تردید نقش بی بدلیل این شخصیت ممتاز در دوران مبارزه، خدمات شایسته وماندگارش درسال های دفاع مقدس، اراده‌ی کارسازش در راهبری دوران فاخر سازندگی، صبر و استقامتش در برابر بی مهری ها و نگاه پیوسته امیدوارانه اش به آینده های روشن، نام هاشمی رفسنجانی را بر تارک افتخارات این مرز و بوم برأی همیشه ی تاریخ جاودان خواهد ساخت.

       همراهی با حضرت امام(ره) از ابتدای نهضت امام تا پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه فرماندهی ۸ سال دفاع مقدس و ۸ سال خدمتگذاری در کسوت ریاست جمهوری ٬ مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام از آن بزرگمرد چهره ای یگانه ساخت.

  اینجانب این ضایعه بزرگ را به پیشگاه امام عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده ایشان ،  جامعه معزز روحانیت و ملت عزیزو قدرشناس ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم  و از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده مسألت دارم.