جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

پیام تسلیت استاندار بوشهر به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت استاندار بوشهر به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت استاندار بوشهر به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

 استاندار بوشهر در پیامی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین و وفادار امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

مصطفی سالاری در این پیام نوشته است: عروج آسمانی یار دیرین و وفادار امام، شخصیتی آزادی خواه، دلسوز، دلسوخته و بی بدیل، بزرگمردی صبور و مقاوم، امیدبخش لحظات ناامیدی و راهگشای ایام سخت که عمر پربرکتش را در خدمت به مردم و شکوه و عظمت انقلاب اسلامی و کشور، سپری کردند، اندوه زایدالوصفی بر میهن عزیزمان حاکم کرده است.

حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، بزرگمردی مردمدار که ندایش تاثیر گذار، نگاهش امیدوار، اشک و اندوهش معنادار، تصمیمات و مبارزاتش پرافتخار و نفوذ کلامش ماندگار بود.

استاندار بوشهر در پیام تسلیت خود آورده است: آیت الله هاشمی رفسنجانی، فرماندهی شجاع که در مسیر سازندگی نیز سرداری ممتاز و در عرصه سیاست، اندیشمندی فداکار، اعتدال گرا و گاه شناس بود و تاریخ، برگهای خوانده و ناخوانده زیادی از زندگی وی را برای نسل های آینده بازگو خواهد کرد.

سالاری یادآروشد: در هفته های اخیر که مردم شریف استان بوشهر در مدت 2 روز میزبان این شخصیت فداکار و ظلم ستیز و زجرکشیده بودند، بیش از پیش مجذوب نگاه ژرف، وارستگی و عمق نگاه این عالم عامل، فرهیخته و بی نظیر شدیم و در آخرین سفر دنیوی عمر پربرکتش، قدرشناسی صمیمانه و خالصانه ای که از این مردم فهیم و قدرشناس در استان بوشهر مشاهده کردند، لبخند رضایت را بر چهره وی نمایان و درکلام ایشان متجلی کرد.

استاندار بوشهر در بخش پایانی پیام خود آورده است: با نهایت تاسف و تاثر، این ضایعه بزرگ را محضر مردم شریف ایران، مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری، خاندان گرانقدر هاشمی رفسنجانی و مردم شریف استان بوشهر تسلیت گفته و رحمت و فضل و مغفرت الهی و علو درجات را برای ایشان از خداوند متعال خواستارم.

آیت الله هاشمی رفسنجانی یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست