جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

پروژه بزرگراه دیلم به گناوه امسال تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه بزرگراه دیلم به گناوه امسال تکمیل می‌شود

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: پروژه بزرگراه دیلم به گناوه با ۵۷ کیلومتر طول از مهم‌ترین طرح‌های استان بوشهر است که تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

پروژه بزرگراه دیلم به گناوه امسال تکمیل می‌شود

 

فرزاد رستمی در بازدید از روند اجرایی طرح‌های راهسازی استان بوشهر با اشاره به اینکه بزرگراه اهرم به برازجان دارای پیشرفت مطلوبی است، اظهار داشت: ساخت بزرگراه اهرم به برازجان دارای پیشرفت 50 درصدی است و روند اجرایی آن مطلوب است.
وی با بیان اینکه پروژه بزرگراه برازجان به گناوه یکی از محورهای اصلی راه‌های استان بوشهر است، خاطر‌نشان کرد: این محور در مجموع دارای  76 کیلومتر طول است که 11کیلومتر آن باقی مانده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به اینکه برازجان به گناوه از تردد بالایی برخوردار است، تصریح کرد: این بزرگراه یکی از نقاط پرتردد استان بوشهر است که افتتاح این قطعه در کاهش حوادث و تصادفات و افزایش ایمنی مسیر نقش بسیار مهمی دارد.
رستمی از  تکمیل پروژه بزرگراهی دیلم به گناوه خبرداد و افزود: اجرای طرح بزرگراهی دیلم به گناوه یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به بوشهر است که  تا پایان امسال تکمیل می‌شود و زیر بار ترافیک می‌رود. این بزرگراه درمجموع 57 کیلومتر طول دارد و تاکنون 27 کیلومتر آن تکمیل شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر با بیان اینکه تاکنون 10 کیلومتر از محور 32کیلومتری کنگان-دوراهک آسفالت شده است خاطر نشان کرد:  22 کیلومتر محور کمربندی کنگان به دوراهک در دست اقدام است که تاپایان امسال تمام این بزرگراه جز تقاطع‌های آن آسفالت می‌شود.
وی به اجرای بزرگراه بوشهر به دیر پرداخت و با بیان اینکه این پروژه با مشارکت وزارت نفت اجرایی شده است، تاکید کرد: تاکنون 56 کیلومتر بزرگراه بوشهر- دیر اجرا شده که تا پایان امسال 50 درصد آن به بهره‌برداری می‌رسد.
رستمی با بیان اینکه تاکنون 17 کیلومتر از قطعه 14 این پروژه زیر بارترافیک رفته است به پیشرفت 50 درصدی بزرگراه اهرم-برازجان پرداخت وو گفت: این پروژه به طول 44کیلومتر نقش مهم و موثری در کاهش ترافیک وحوادث جاده‌ای دارد که برای تکمیل پروژه بزرگراهی اهرم به برازجان به 360 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با اشاره به اجرای پروژه خروجی دوم بوشهر خاطرنشان کرد: این پروژه درسه قطعه در دست اقدام است که تا پایان امسال به پایان می‌رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه پروژه محور دالکی به کنارتخته اجرایی شده افزود: این پروژه به طول 18 کیلومتر شامل دو تونل و دو پل بزرگ با 70 میلیارد تومان اعتبار در دست اقدام است.