جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

پروژه‌های نیمه تمام آموزشی در گناوه تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه‌های نیمه تمام آموزشی در گناوه تکمیل می‌شود

پروژه‌های نیمه تمام آموزشی در گناوه تکمیل می‌شود

پروژه‌های نیمه تمام آموزشی در گناوه تکمیل می‌شود

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام آموزشی در اولویت برنامه‌های نوسازی مدارس استان بوشهر است بگونه‌ای که تا مهرماه امسال۳ پروژه نیمه تمام آموزشی در گناوه تکمیل می‌شود.
 
 احمد مرادی دربازدید ازطرح‌های نیمه تمام آموزشی شهرستان گناوه با بیان اینکه تکمیل طرح‌های نیمه تمام آموزشی از برنامه‌های مهم اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر است اظهار داشت: بر این اساس طرح‌های نیمه تمام آموزشی در شهرستان امسال تکمیل و تحویل آموزش و پرورش استان بوشهر می‌شود.
 
وی از تکمیل سه پروژه آموزشی در گناوه خبرداد و گفت: با تکمیل این پروژه‌ها 28 کلاس جدید به فضاهای آموزشی گناوه افزوده می‌شود.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان بوشهر این سه فضای آموزشی در روستای چاهبردی و شهر گناوه ساحته شده افزود: مدرسه روستای چاهبردی دارای 6 کلاس و مدارس فضیلت با 6 کلاس و شهید بهروزی گناوه با 16 کلاس در شهر  گناوه ساخته شده است.
 
مرادی با بیان اینکه سه طرح یاد شده بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارند خاطر نشان کرد: این سه پروژه که بزودی تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.
 
وی تصریح کرد: علاوه بر این امسال از 66 پروژه مدرسه‌سازی خیر ان استان بوشهر 10پروژه آن تا مهرماه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.