سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پرونده مسکن مهر استان بوشهر امسال بسته می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پرونده مسکن مهر استان بوشهر امسال بسته می‌شود

پرونده مسکن مهر استان بوشهر امسال بسته می‌شود

پرونده مسکن مهر استان بوشهر امسال بسته می‌شود

 

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: تلاش می‌شود مسکن مهر استان بوشهر تا پایان امسال تکمیل و پرونده مسکن مهر در این استان بسته شود این در حالی است که بیش از ۳ هزار مسکن مهر آماده بهره‌برداری است.
رضا امینی در نشست شورای مسکن استان بوشهر با بیان اینکه تامین سرپناه از مهم‌ترین نیازهای زندگی است اظهار داشت: برای تامین مسکن در شهرهای مختلف استان بوشهر طرح مسکن مهر در استان‌ها طراحی و اجرا شد.
وی با بیان اینکه تلاش‌های بسیار زیادی برای تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان بوشهر صورت گرفته است  گفت: تلاش می‌شود مسکن مهر استان بوشهر تا پایان امسال تکمیل و پرونده مسکن مهر در این استان بسته شود.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به اینکه 36 هزار و 335 واحد مسکن مهر دراستان بوشهر طراحی شده خاطر نشان کرد: تاکنون 28 هزار و 967 واحد مسکن مهر در این استان به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده بزودی 3 هزار و 291 واحد مسکن مهر استان بوشهر آماده بهره برداری می‌شود.
امینی  یکی از مهم‌ترین مشکلات باقی‌مانده در مسکن مهر استان بوشهر را بحث زیربنایی عنوان کرد و افزود: بخشی از واحدهای باقی‌مانده امسال تکمیل می‌شود و مابقی واحدها نیز امیدواریم تا پایان امسال به بهره برداری برسد.