جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

پرونده حادثه "نخل تقی" بدون هیچ اغماضی در دادگستری بوشهر بررسی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پرونده حادثه "نخل تقی" بدون هیچ اغماضی در دادگستری بوشهر بررسی می‌شود

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر گفت: به پرونده حادثه نخل تقی با حضور قضات و کارشناسان مجرب دستگاه قضایی استان بوشهر به طور دقیق رسیدگی می‌شود و در این راستا همه باید به قانون تمکین کنند.

پرونده حادثه

 

 علی جمادی در نشست با ائمه جمعه و اعضای شوراهای اسلامی و معتمدان محلی عسلویه و نخل تقی با اشاره به حادثه نخل تقی و با بیان اینکه امنیت در هر منطقه‌ای نقش مهمی دارد اظهار داشت: شهرستان عسلویه همواره یکی از شهرستان‌های با امنیت بالا مطرح بوده که از مشارکت مردم نجیب این شهرستان قدردانی می‌شود.
وی با قدردانی از مشارکت همگانی در برقراری نظم و امنیت در شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: مشارکت مردم عسلویه، نخل تقی، ائمه جمعه و جماعات، شوراهای اسلامی، معتمدان محلی و مسئولان شهرستان در برقراری نظم و امنیت ستودنی است.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به اینکه رعایت قانون در همه عرصه‌ها زمینه بیش از پیش امنیت پایدار فراهم می‌کند تاکید کرد: برقراری امنیت با مشارکت مردم و مسئولان در هر منطقه‌ای امکان‌پذیر است که  این مهم با تمکین به قانون محقق می‌شود.
جمادی با اشاره به حادثه بندر نخل تقی و نقش دستگاه قضا در کشف حقایق این حادثه افزود: وظیفه دستگاه قضا احقاق حق است که در این راستا تلاش می‌شود حقیقت به طور کامل کشف و آنچه قانون پیش بینی کرده اجرا شود.
وی با بیان اینکه پرونده حادثه نخل تقی بدون هیچ اغماضی قاطعانه در دستگاه قضا رسیدگی می‌شود گفت: به پرونده حادثه نخل تقی با حضور قضات و کارشناسان مجرب دستگاه قضایی استان بوشهر به طور دقیق رسیدگی می‌شود و در این راستا همه باید به قانون تمکین کنند.