سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

پایگاه امداد و نجات هوایی هلال احمر در بوشهر مستقر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پایگاه امداد و نجات هوایی هلال احمر در بوشهر مستقر می‌شود

پایگاه امداد و نجات هوایی هلال احمر در بوشهر مستقر می‌شود

پایگاه امداد و نجات هوایی هلال احمر در بوشهر مستقر می‌شود

استاندار بوشهر گفت: با اختصاص یک قطعه زمین با همکاری سازمان امداد و نجات هلال‌احمر کشور پایگاه امداد و نجات هوایی این سازمان در بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

سالاری در نشست با رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در بوشهر با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت‌های مهم گردشگری است اظهار داشت: مقصد بیشتر گردشگرانی که مناطق جنوب برای مسافرت انتخاب کرده‌اند شهرهای این استان است.

وی از افزایش جمعیت گردشگران در استان بوشهر خبرداد و گفت: براساس دستگاه‌های تردد شمار در 48 محور استان بوشهر حضور گردشگران در استان بوشهر نسبت به نوروز سال قبل افزایش دارد که زیرساخت‌های مهمی برای رفاه گردشگران در استان فراهم شده است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر از ایمنی بالایی در تردد خودروها در محورهای برخوردار است افزود: وجود پایگاه امداد و نجات هوایی هلال احمر در استان بوشهر امری مهم و ضروری است.

سالاری ضمن تقدیر از فعالیت‌های ارزنده جمعیت هلال احمر اظهار داشت: خدمت کردن برای نجات جان انسانها از دید خداوند دور نمی‌ماند و خیر و برکت آن در زندگی انسانها نمایان می‌شود.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر به عموم مردم تعلق دارد افزود:  امدادگران جمعیت هلال احمر خارج از دیدگاههای سیاسی، نژادی و قومیتی به تمام مردم خدمت امدادی و فرهنگی ارائه می‌کنند.

استاندار بوشهر با تاکید بر استقرار بالگرد امداد و نجات در استان بوشهر بیان کرد: یک قطعه زمین برای احداث پایگاه امداد و نجات هوایی هلال احمر و ایجاد آشیانه بالگرد هلال احمر تخصیص یافته است.

سالاری با تاکید بر تامین اعتبارات لازم برای ایجاد زیرساخت‌های راه‌اندازی پایگاه امداد و نجات هوایی هلال احمر در بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات لازم در اسرع وقت زیرساخت‌هایی که برای این مهم در استان بوشهر لازم است فراهم می‌شود و با همکاری سازمان امداد و نجات هلال‌احمر کشور پایگاه امداد و نجات هوایی در بوشهر مستقر می‌شود.