جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

پایگاه استعدادیابی ورزشی استان در ۴۲ رشته راه‌اندازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پایگاه استعدادیابی ورزشی استان در ۴۲ رشته راه‌اندازی می‌شود

پایگاه استعدادیابی ورزشی استان در ۴۲ رشته راه‌اندازی می‌شود

پایگاه استعدادیابی ورزشی استان در ۴۲ رشته راه‌اندازی می‌شود

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: برای جذب جوانان و نوجوانان استان بوشهر در رشته‌های ورزشی پایگاه استعدادیابی در ۴۲ رشته در ایام تابستان راه‌اندازی می‌شود.
 احمد بهروزیان‌فر در نشست ساماندهی امور جوانان و بهره‌وری از اوقات فراغت جوانان استان بوشهر با بیان اینکه توجه به مطالبات جوانان از مهم‌ترین سیاست‌های این اداره کل است اظهار داشت: امسال برای بهره‌مندی بیشتر از نظرت و پیشنهادات جوانان نشست‌های تخصصی در استان بوشهر و شهرستان‌ها برگزار شده است.
وی با بیان اینکه در هفته جوان 150 برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی در استان بوشهر برگزار شد گفت: از مهم‌ترین برنامه‌های یاد شده برگزاری همایشی با حضور جوانان و استاندار بود که در قالب آن دغدغه جوانان شهرستانهای استان مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه در هفته جوان برنامه‌های مفرحی در استان بوشهر برگزار شد افزود: در این هفته غرفه‌های شادی و نشاط در دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد که با استقبال خوبی همراه بود.
بهروزیان‌فر با بیان اینکه پایگاه‌های استعدادیابی ورزشی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود گفت: در 42 هیئت ورزشی این پایگاه‌ها برای شناسایی ورزشکاران مستعد و جذب آنان راه اندازی می‌شود.
وی با اشاره به نقش مهم این پایگاه‌ها در تعیین ظرفیت‌های جوانان در رشته‌های ورزشی گفت: راه اندازی پایگاه‌های استعدادیابی ورزشی در استان بوشهر به علاقه مندان رشته‌های ورزشی کمک می‌کند تا متناسب با ظرفیت‌هایی که دارند رشته ورزشی خود را انتخاب کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی جام رمضان در استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان زمینه برگزاری مسابقه‌های مختلفی با عنوان جام رمضان در روستاها و شهرهای استان بوشهر فراهم می‌شود.
بهروزیان‌فر با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در بهره‌وری از اوقات فراغت گفت: برای محله‌های کم برخوردار بوشهر استفاده از ظرفیت دستگاههای اجرایی  مانند اردوگاه کمیته امداد امام خمینی (ره) بوشهر پیش بینی شده است.