جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

پایگاه‌های هلال احمر استان بوشهر تا ۱۵ فروردین سال ۹۶ آماده باش هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

پایگاه‌های هلال احمر استان بوشهر تا ۱۵ فروردین سال ۹۶ آماده باش هستند

پایگاه‌های هلال احمر استان بوشهر تا ۱۵ فروردین سال ۹۶ آماده باش هستند

حسین درویشی ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی مدیریت ستاد بحران استان بوشهر با بیان اینکه هماهنگی و تعامل دستگاه‌های امدادی و اجرایی در سیل بهمن ماه در استان بوشهر خسارات را کاهش داد اظهار داشت: برای مقابله با بارش‌های شدید در هفته آینده تیم‌های تخصصی و واکنش سریع در استان بوشهر آماده باش هستند تا در صورت نیاز به یاری آسیب‌دیدگان بشتابد.

وی با بیان اینکه تمامی انبارهای جمعیت هلال احمر استان بوشهر تقویت شده تصریح کرد: با توجه به پیش بینی بارش سیل‌آسا هفته آینده در استان بوشهر اقلام مورد نیاز غذایی و سرپناهی تامین و در انبار نگه‌داری می‌شود تا در صورت بروز مشکلات به یاری آسیب دیدگان شتافته شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه امدادگران هلال احمر استان بوشهر تا 15 فروردین 96 آماده‌باش هستند تاکید کرد: در راستای ارائه خدمات به مسافران نوروزی و مقابله با مشکلات در زمان‌های بحرانی 46 پایگاه طرح ملی امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در استان بوشهر  تا 15 فروردین 96 آماده باش هستند.

درویشی از افزایش تیم‌های امدادی در استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: در اجرای طرح نوروزی در مجموع 1500 امدادگر، نجات‌‌گر و  تیم‌های راهنمای مسافران  در استان بوشهر فعال شده است.

وی با بیان اینکه توان عملیاتی تیم‌های امدادگر بوشهر در ایام تعطیلات نوروز  و در مواقع بروز بحران نمایش داده می‌شود تصریح کرد: 46 پایگاه امدادی هلال احمر در استان بوشهر شامل شامل 16 پایگاه جاده‌ای، 10 پایگاه ساحلی، 4 پایگاه سیار و یک پایگاه هوایی و 33 پست ایمنی و سلامت فعالیت آنها آغاز شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر  بر شارژ تلفن‌های ماهواره‌ای و ترمیم و به روز رسانی پست‌های آسیب دیده تاکید کرد.