جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

پایگاه‌های اورژانس استان بوشهر افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

پایگاه‌های اورژانس استان بوشهر افزایش یافت

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: ۳۳ پایگاه‌ اورژانس جاده‌ای در استان بوشهر فعالیت می‌کند که تا پایان امسال به ۴۳ پایگاه افزایش می‌یابد.

پایگاه‌های اورژانس استان بوشهر افزایش یافت

 

 عبدالرحیم دادجو در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی نقش مهمی در ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی دارد اظهار داشت: در این راستا بسیج سلامت در استان بوشهر برای توجه به زیرساخت‌های سلامت گردشگران فعالیت می‌کند.
وی با بیان اینکه تیم‌های پزشکی درایام تعطیلات نوروز در استان بوشهر ایجاد می‌شود خاطر نشان کرد: در نوروز گذشته 148 تیم پزشکی برای نظارت بر مواد غذایی و عرضه غذای سالم راه اندازی شد.
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر از فعالیت 33 پایگاه اورژانس جاده‌ای در استان بوشهر خبرداد و افزود:  علاوه بر اورژانس جاده‌ای، 11 اورژانس شهری و یک اورژانس هوایی خدمات لازم به مراجعه کنندگان ارائه می‌کند.
وی فاصله اورژانس‌های جاده‌ای استان بوشهر  را  27 کیلومتر دانست و خاطر نشان کرد: فاصله اورژانس جاده‌ای در استان بوشهر با 27 کیلومتر نسبت به متوسط کشوری بین 40 تا 50 کیلومتر، کمتر است.
دادجو با اشاره به راه‌اندازی 10 پایگاه اورژانس جدید جاده‌ای در استان بوشهر  تصریح کرد: با افتتاح 10 پایگاه اورژانس جاده‌ای دیگر در استان بوشهر این پایگاه‌ها تا پایان امسال به 43 پایگاه افزایش می‌یابد.
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح نوروزی از 26 اسفند در استان بوشهر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی در تمام نوار ساحلی استان بوشهر پایگاه‌های سلامت خدمات لازم به مردم ارائه می‌کنند.
وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای 57 مرکز بهداشتی است خاطر نشان کرد: از این تعداد مرکز در ایام تعطیلات نوروز 40  مرکز آن خدمات لازم  به مراجعه کنندگان عرضه می‌کنند.
دادجو با اشاره به اینکه پایگاه اورژانس شهری منطقه بهمنی بوشهر تعطیل شد افزود: به سبب فرسودگی ساختمان اورژانس شهری  در منطقه بهمنی این اورژانس تعطیل و به محل دیگر استقرار می‌یابد.