سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

پایان دو دهه آرزو، انتظار و مطالبه مخاطبان بوشهری با خرید دو دستگاه SNG(1+1) - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان دو دهه آرزو، انتظار و مطالبه مخاطبان بوشهری با خرید دو دستگاه SNG(1+1)

پایان دو دهه آرزو، انتظار و مطالبه مخاطبان بوشهری با خرید دو دستگاه SNG(1+1)

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: در یک اقدام جهادی برای تامین و تجهیز زیر ساخت های فنی و خرید دو دستگاه SNG(1+1) به بیش از دو دهه آرزو، انتظار و مطالبه بوشهری ها خاتمه داده شد.

وی افزودطول نزدیک به هزار کیلومتر استان، ظرفیت های ویژه شهرستان ها و ضرورت انعکاس فعالیت آنها به صورت زنده از شبکه های سراسری وبین المللی ، صدا و سیمای مرکز بوشهر را بر آن داشت تا در یک اقدام جهادی و راستای سیاست « شبکه محوری» دو دستگاه SNG(1+1) با هزینه ای افزون بر 20میلیارد ریال خریداری و ماه آینده در مدار ارتباطات ماهواره ای پخش زنده قرار گیرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با قدردانی از حمایتهای استانداری و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژ ی پارس جنوبی گفت: از این به بعد رویدادهای مهم سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی مردم و مسئولان همه شهرستان های استان به صورت زنده از شبکه های استانی ، ملی و فراملی پخش خواهد شد.

سید حسین ناظر همچنین با اشاره به ظرفیتها و زیر ساخت های فنی از ایجاد مرکز داده ها (دیتاسنتر) بعنوان مهمترین زیرساخت شبکه تعاملی جنوب کشور (IPTV) نام برد و افزود:

برنامه های رادیویی و تلویزیونی مرکز بوشهر با پوشش جمعیتی حدود 90درصد از 5 ایستگاه پرقدرت رادیویی و تلویزیونی و 80 فرستنده دیگر که 35 درصد آنها دیجیتال است پخش می شود.