جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

پالایشگاه های پارس جنوبی، از منظر پدافند غیر عامل از زیر ساخت های اساسی کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

پالایشگاه های پارس جنوبی، از منظر پدافند غیر عامل از زیر ساخت های اساسی کشور است

پالایشگاه های پارس جنوبی، از منظر پدافند غیر عامل از زیر ساخت های اساسی کشور است

پالایشگاه های پارس جنوبی، از منظر پدافند غیر عامل از زیر ساخت های اساسی کشور است

روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی روز چهارشنبه به نقل از سردار محمد علی مطیعی در نشست هماهنگی مانور سراسری بحران در مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: توجه به رویکردهای امنیتی ضروری است و همه اقشار و آحاد جامعه باید به 2 علت مهم و بسیار حیاتی به مساله امنیت بپردازند.
وی اضافه کرد: اولین علت اینکه تصمیم های کشور برای امنیت بسیار جدی است و همه ارگان های نظامی اکنون طرح دفاعی در برابر تروریسم را آماده کرده اند.
مطیعی ادامه داد: پالایشگاه های مجتمع باید از هرگونه اقدام و مساله امنیتی مصون باشند و همواره با هوشیاری کامل از سرمایه های عظیم مملکت حفاظت و پاسداری کنیم.
وی با اشاره به برگزاری سراسری مانور آمادگی در پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی گفت:مانورهای آمادگی باید بدون هیچ گونه تشریفات و نیاز بیرون محقق شود که اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی و مدیران پرتلاش این مجموعه مانور سراسری را بر همین اساس تنظیم و مدیریت خواهند کرد.
معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: دراین مانور عظیم و سراسری که درپالایشگاه های نهم، چهارم، دوم و ششم برگزار خواهد شد باید مشکلات و ضعف ها را شناسایی و برای برطرف کردن آن اقدامات شایسته و سریع انجام دهیم.
وی در باره توجه به اصل پدافند غیر عامل و مقابله با هرگونه تهدید دشمن اظهار کرد: همه باید از فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه آمادگی لازم در برابر هر نوع تهدید دشمن تبعیت کنند و تمام موارد را سرلوحه خود قرار دهند.