جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

پاسخ مردم بوشهر به یاوه‌گویی‌های شیطان بزرگ قاطع و کوبنده بود - نمایش محتوای خبر

 

 

پاسخ مردم بوشهر به یاوه‌گویی‌های شیطان بزرگ قاطع و کوبنده بود

امام جمعه بوشهر گفت: مردم ولایت‌مدار بوشهر با حرکت انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب قاطعی به یاوه گویی‌های شیطان بزرگ و دشمنان انقلاب اسلامی دادند.

پاسخ مردم بوشهر به یاوه‌گویی‌های شیطان بزرگ قاطع و کوبنده بود

 

 آیت‌الله صفایی بوشهری  در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یوم‌الله 22 بهمن این روز را یادآور حماسه آفرینی‌های ملت بزرگ ایران به رهبری امام راحل دانست و اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه و انقلابی بوشهر با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر  بیعت خود را با آرمان‌های امام راحل، ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی مستحکم کردند.
نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن برای  پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است خاطر نشان کرد: مردان و زنان استان بوشهر دارای کارنامه درخشانی از ولایت‌مداری و دفاع از کیان و مقابله با استکبار و استعمار دارندچراکه مردم دلیر و ولایت‌مدار بوشهری میراث داران کسانی هستند که وقتی پای حراست از دین و میهن در میان باشد هیچ قدرتی توان مقابله با آنها ندارد.
امام جمعه بوشهر با اشاره به پاسخ کوبنده مردم بوشهر به یاوه گویی‌های شیطان بزرگ تاکید کرد: مردم ولایت‌مدار بوشهر با حرکت انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن جواب قاطعی به یاوه گویی‌های شیطان بزرگ و دشمنان انقلاب اسلامی دادند.
صفایی بوشهری، آمریکا را دشمن اصلی انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران دانست و افزود:  ملت ایران در هر شرایطی آماده دفاع از انقلاب هستند و هرگز اجازه ادامه جسارتهای حاکمان آمریکا به جمهوری اسلامی ایران  نمی‌دهند و این حضور جواب دندان‌شکنی به  یاوه گوئی‌های ترامپ و حامیان او  است.