سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های سیما در نوروز 97 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه های سیما در نوروز 97

 عید نوروز برابر با اول فروردین ماه (تقویم شمسی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است.خاستگاه عید نوروز در ایران باستان می باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران عید نوروز را جشن می‌گیرند.

ویژه برنامه نور و نوروز ویژه نوروز ۹۷ از ساعت 15تا18در مرکز و بخش دوم از ساعت 19تا لحظه تحویل سالدر گلزار شهدا از سیمای مرکز بوشهر پخش خواهد شد.

این برنامه شامل موضوعاتی همچون تحویل سال نو با گرایش محتوایی به سمت شهادت امام هادی (ع) – مباحث دید و بازدید – صله رحم –و یادی از گذشتگان – تهیه گزارش از نهادها و ارگانهایی که در نوروز سرکارند – ارتباط با گلزار شهدا و گزارش از مسافران نوروزی  می باشد.

عوامل برنامه گزارشگران: مرتضی قائدپوری –سیامک کهن – حجت محمدی – مجریان: سعید نوذری – فاطمه صادقی زاده و حجت محمدی  تهیه کننده : مهدی شریفی- کارگردان : مهدی لاوری- تصویربرداران: داریوش خزان- شاهین پور حیدر و داریوش اعتمادی

برنامه بهار بوشهردر ايام نوروزهرشب ساعت 21:15تا 22:15 ازسیمای شبکه استانی بوشهر پخش مي شود.

راهیان نور: هرساله مسافران زیادی از استانمان سفری عاشقانه و عارفانه به مناطق عملیاتی جنوب کشور که قصدشان برگزاری سفره هفت سین در سرزمین پاک شهیدان می باشد که ما نیز در این بخش همراه با آنان سفر می کنیم.