جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

وزیر نفت در بوشهر دستاوردهای دولت در بوشهر بررسی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر نفت در بوشهر دستاوردهای دولت در بوشهر بررسی می‌شود

وزیر نفت گفت: در سفر به بوشهر ضمن انتقال مطالبات مردم به دولت در زمینه دستاوردهای دولت با مدیران استانی تبادل نظر و بررسی می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، بیژن نامدار زنگنه صبح امروز وارد وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. وزیر نفت در بدو سفر به بوشهر در جمع خبرنگاران در فرودگاه این شهر اظهار داشت: هدف سفر به بوشهر به نمایندگی از دولت ارتباط با مدیران استانی و بررسی مسائل استان بوشهر است. زنگنه با بیان اینکه در سفر با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تبادل نظر در زمینه دستاوردهای دولت می‌شود تصریح کرد: بازدید از طرح‌های مهم به ویژه در حوزه نفت و ارتباط با مسئولان استانی و دریافت مطالبات و انتقال آن به دولت از دیگر اهداف سفر به بوشهر است. وزیر نفت افزود: ارتباط با مسئولان استان و بررسی دستاوردهای دولت در استان بوشهر از دیگر برنامه‌های سفر به استان بوشهر است. وی با بیان اینکه در این سفر با نخبگان استان بوشهر نشستی برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: در سفر یک روزه به استان بوشهر خواسته‌ها و مطالبات مردم اخذ و به دولت انتقال داده می‌شود

وزیر نفت در بوشهر دستاوردهای دولت در بوشهر بررسی می‌شود

 بیژن نامدار زنگنه صبح امروز وارد وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

وزیر نفت در بدو سفر به بوشهر در جمع خبرنگاران در فرودگاه این شهر اظهار داشت: هدف سفر به بوشهر به نمایندگی از دولت ارتباط با مدیران استانی و بررسی مسائل استان بوشهر است.

زنگنه با بیان اینکه در سفر با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تبادل نظر در زمینه دستاوردهای دولت می‌شود تصریح کرد: بازدید از طرح‌های مهم به ویژه در حوزه نفت و ارتباط با مسئولان استانی و دریافت مطالبات و انتقال آن به دولت از دیگر اهداف سفر به بوشهر است.

وزیر نفت افزود: ارتباط با مسئولان استان و بررسی دستاوردهای دولت در استان بوشهر از دیگر برنامه‌های سفر به استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه در این سفر با نخبگان استان بوشهر نشستی برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: در سفر یک روزه به استان بوشهر خواسته‌ها و مطالبات مردم  اخذ و به دولت انتقال داده می‌شود.