جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

وزش باد شدید با سرعت ۹۳ کیلومتر بوشهر را در نوردید - نمایش محتوای خبر

 

 

وزش باد شدید با سرعت ۹۳ کیلومتر بوشهر را در نوردید

وزش باد شدید با سرعت ۹۳ کیلومتر بوشهر را در نوردید

وزش باد شدید با سرعت ۹۳ کیلومتر بوشهر را در نوردید

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: وزش باد شدید همراه با بارش باران با سرعت بیش از ۹۳ کیلومتر در ساعت بوشهر، گناوه، خارگ، دیر و بخش‌هایی از خلیج فارس را در نوردید.

نادر شفیع‌خدایی با بیان اینکه سامانه‌ بارشی همچنان در استان بوشهر مستقر است  اظهار داشت: بر اساس ثبت ایستگاه‌های باران‌سنجی در 24 ساعت گذشته بیشترین بارش باران در گناوه ثبت شده است.

وی با بیان اینکه شب گذشته بیش از 39.2 میلی‌متر باران در گناوه ثبت شده است خاطرنشان کرد: در این مدت در برازجان 10.5 میلی‌متر، جم 18.6 میلی‌متر، بوشهر 3.3 میلی‌متر، دیلم 20.5 میلی‌متر بارش باران ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به اینکه بارش باران در خارگ 27.3 میلی‌متر ثبت شده افزود: در شهرهای دیر و عسلویه به ترتیب 20.4 میلی‌متر و 17.4 میلی‌متر بارش باران گزارش شده است.

شفیع‌خدایی با اشاره به وزش طوفان شدید در استان بوشهر گفت: بیشترین سرعت باد در شهر بوشهر رخ داده است که سرعت آن 93.6 کیلومتر در ساعت بوده است.

وی با بیان اینکه سرعت وزش باد در گناوه 75.6 کیلومتر گزارش شده است خاطرنشان کرد: سرعت باد در برازجان 5.4 کیلومتر، جم 39.6 کیلومتر، گناوه 75.6 کیلومتر و دیلم 14.4 کیلومتر ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به سرعت طوفان در خارگ گفت: سرعت وزش باد در خارگ 57.6 کیلومتر، دیر 46.8 کیلومتر و در عسلویه 18 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

شفیع‌خدایی بیان کرد: آسمان استان بوشهر ابری همراه با رگبار باران، گاهی رعد و برق و در سواحل استان گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.