سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ورزشگاه بین‌المللی فوتبال ساحلی در دهکده گردشگری بوشهر ساخته می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشگاه بین‌المللی فوتبال ساحلی در دهکده گردشگری بوشهر ساخته می‌شود

ورزشگاه بین‌المللی فوتبال ساحلی در دهکده گردشگری بوشهر ساخته می‌شود

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با توجه به برگزاری تورنمنت چهار جانبه فوتبال ساحلی جهان در بوشهر ورزشگاه بین‌المللی فوتبال ساحلی در دهکده گردشگری بوشهر ساخته می‌شود.

 سیدمحمدحسن باستی در نشست بررسی روند اجرای ورزشگاه  فوتبال ساحلی بوشهر با حضور رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر در اولویت قرار دارد اظهار داشت: توجه به حوزه ورزش استان بوشهر در اولویت‌ برنامه‌ها قرار دارد که برای این مهم شاخص‌هایی برای تامین فضای ورزشی تدوین شده است.
وی با بیان اینکه زیرساخت تمام ورزش‌های در استان بوشهر مورد توجه قرار دارد تصریح کرد: ایجاد زیرساخت‌های فوتبال مورد توجه ویژه است بگونه‌ای که هیچ روستایی بالای 500 نفر جمعیت در استان بوشهر بدون زمین چمن مصنوعی فوتبال نیست و این در حالی است که در محلات شهرها این طرح مورد توجه قرار دارد.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه فضاهای ورزشی در استان بوشهر غیر قابل مقایسه با سه سال گذشته است افزود: با مشارکت شهرداری‌ها بر اساس شاخص‌های تعیین شده محلات مختلف شهری دارای زمین ورزشی چمن شده‌‌اند.
باستی، سواحل را یکی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر دانست و خاطر نشان کرد: این ظرفیت سبب شده تا طرح‌های مختلفی در بخش‌های اقتصادی، ورزشی، تفریحی، صنعتی و گردشگری اجرایی شود.
وی با بیان اینکه فوتبال ساحلی استان بوشهر از جایگاه مهمی در کشور و جهان برخوردار است تصریح کرد: با توجه به ظرفیت استان ساحلی بوشهر و وجود زیرساخت‌های لازم، تورنمنت جهانی فوتبال ساحلی در دهکده گردشگری بوشهر برگزار می‌شود.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از ساخت ورزشگاه  بین‌المللی فوتبال ساحلی  در دهکده گردشگری بوشهر خبرداد و افزود: با توجه به برگزاری تورنمنت چهار جانبه فوتبال ساحلی جهان در بوشهر ورزشگاه بین‌المللی فوتبال ساحلی در  دهکده گردشگری بوشهر ساخته می‌شود.
باستی با بیان اینکه این ورزشگاه بر اساس استانداردهای جهانی ساخته می‌شود تاکید کرد: در ورزشگاه فوتبال ساحلی بوشهر شاخص‌های استاندارد فیفا و فدراسیون فوتبال ایران رعایت می‌شود.