جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

ورزشکاران پاورلیفتینگ استان بوشهر به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکاران پاورلیفتینگ استان بوشهر به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند

ورزشکاران پاورلیفتینگ استان بوشهر به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند

ورزشکاران پاورلیفتینگ استان بوشهر به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند

سید منیب برزگر صبح امروز در نشست کمیته‌های هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر  با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های این ورزش در استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به علاقمندی ورزشکاران به رشته‌‌های بدنسازی، جذب جوانان و نوجوانان به ورزش‌های بدنسازی افزایش یافته است.

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های رشته ورزشی بدنسازی در استان بوشهر افزود: نشست روسای کمیته‌های تخصصی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر با موضوع  برنامه ریزی برای اعزام ورزشکاران ، بررسی زیرساخت و پیشتیبانی مسابقات پیش‌رو  و تقدیر از پیشکسوتان این رشته برگزار شد.

برزگر با اشاره به راه‌‌اندازی کمیته مچ اندازی و پاورلیفتینگ در بوشهر اظهار داشت: در این نشست برای ارتقاء سطح مسابقه مچ اندازی و پاور لیفتینگ آقایان و بانوان آنالیز و برنامه ریزی لازم توسط دبیر کمیته مچ اندازی و پاورلیفتینگ صورت گیرد.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر افزود: تقدیر از پیشکسوتان و اهداء حکم سپاس، تندیس و مدال افتخار، یکی از برنامه‌های آتی این هیئت است.

وی با تاکید بر برنامه‌ریزی  برای اعزام ورزشکاران بدنساز به مسابقات کشوری خاطر نشان کرد:با توجه به ظرفیت بالای ورزشکاران بدنساز استان بوشهر برای حضور در مسابقات ملی و بین‌المللی ورزشکاران پاورلیفتینگ آقایان و بانوان به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر بیان کرد: در این نشست مقرر شد پس از انجام بررسی‌های لازم لیست اسامی اساتید واجد شرایط و تایید شده از سوی هیئت بدنسازی و پرورش اندام، به اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر ارسال و علاقمندان در دوره‌های آموزشی و سمینارهای درون و برون استانی، از توانمندی نیروهای تحصیل‌‌کرده و با تجربه بیش از پیش بهره مند شوند.

برزگر گفت: در راستای تصمیم گیری برای پیشرفت و توسعه آموزش هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر مقرر شد مسئولان آموزش در زمان تعیین شده نشست خود را تشکیل دهند.