جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

ورزشهای همگانی باید توسعه یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشهای همگانی باید توسعه یابد

ورزشهای همگانی باید توسعه یابد

ورزشهای همگانی باید توسعه یابد

 

 فرماندار گناوه گفت: توسعه ورزشهای همگانی در این شهرستان به عنوان یک ضرورت باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

سیدعلی پاک نژاد درجلسه شورای ورزش این شهرستان افزود: تشویق و ترغیب مردم و ایجاد شرایط لازم برای پرداختن به ورزشهای همگانی از موثرترین راهها برای افزایش نشاط و شادابی در جامعه و جلوگیری از بروز بیماریهای عصر جدید است.

وی پرداختن به ورزش قهرمانی را بسیار با اهمیت دانست و گفت: شهرستان گناوه ورزشکاران بااستعداد و خلاقی دارد که توانسته اند در سطح کشور بدرخشند و افتخار بیافرینند بگونه ای که در کشور مطرح و شناخته شده است.

فرماندار گناوه بیان کرد: متکی بودن صرف به کمکهای دولتی از ضعفهای گروههای ورزشی است که دراین ارتباط باید با جذب حمایتهای بخش خصوصی بخش زیادی از مشکلات موجود را برطرف کرد.

وی، تصمیم های شورای ورزش را بسیار حایز اهمیت دانست و گفت: مسئولان دستگاههای اجرایی باید ضمن حضور جدی و موثر در جلسات این شورا نسبت به نحوه اجرای مصوبه های این نشستها پاسخگو باشند.

معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری گناوه نیز بر ضرورت پیگیری جدی تر دستگاههای اجرایی برای بهره برداری از طرحهای ورزشی تاکید کرد.

حمزه مسعودی نیا گفت: بهره برداری از خوابگاه ورزشکاران از نیازهای ضروری ورزش شهرستان است که باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

وی اختصاص سهمیه احداث هشت چمن مصنوعی به گناوه را از گامهای موثر دولت تدبیر و امید در جهت اعتلای ورزش شهرستان عنوان کرد و افزود: ضروری است شهرداری با عزمی جدی نسبت به احداث این پروژه های مهم اقدام کند.

در این جلسه اعضای شورای ورزش گناوه به بیان دیدگاهها و پیشنهادهای خود برای حل مشکلات تیمهای ورزشی و توسعه ورزش در این شهرستان پرداختند