جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

وحدت میان اقوام و مذاهب اسلامی باعث پیشرفت است - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت میان اقوام و مذاهب اسلامی باعث پیشرفت است

امام جمعه بوشهر گفت: وحدت میان اقوام ومذاهب اسلامی باعث پیشرفت و استحکام و تفرقه مایه شکست آنهاست.

وحدت میان اقوام و مذاهب اسلامی باعث پیشرفت است

 

 آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر افزود: از دیرباز سیاست جهان استکبار ایجاد تفرقه در بین ملل مسلمانان بوده و برای مقابله با این توطئه دشمن، می طلبد مسلمانان بیدار و هوشیار باشند.
صفایی بوشهری با انتقاد از وزیر امور خارجه و نخست وزیر انگلیس بیان کرد: انگلیس در حالی که خود یک تهدید کننده بزرگ برای کشورهای جهان است برخی از سران آنها در جمع شیوخ عرب اعلام کرده اند که ایران تهدید است و باید نسبت به آن هوشیار باشند.
وی یادآور شد: انگلیس، استعمارگر بی آبرو و خبیث، تاریخ حیاتش سراسر ننگ است و با حمله به ایران و عراق اکنون بزرگترین تهدید برای منطقه به شمار می رود و باید وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با آنها برخورد کند.
امام جمعه بوشهر افزود: انگلیس جنایت های زیادی درایران داشته که تاکنون افشا نشده است.
صفایی بوشهری با گرامیداشت روز 9 دی گفت: این روز، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و در 9 دی با پرچمداری مقام معظم رهبری و لشکر انبوه مردم عده ای فریب خورده و ناآگاه که قصد ایجاد پروژه انقلاب مخلمی برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران را داشتند، با شکست روبرو شدند.
وی ادامه داد: تهدید فتنه در 9 دی تبدیل به فرصت شد و یک شکوه تاریخی بزرگ در این روز برای تاریخ ایران اسلامی ثبت شد.
امام جمعه بوشهر با گرامیداشت روز سپاه حفاظت هواپیمایی افزود: تلاش این نیرو برای خدمت در یکی از بزرگترین عرصه های حمل ونقل کشور قابل تقدیر است.
صفایی بوشهری همچنین با تبریک 25 دسامبر سالروز ولات حضرت مسیح (ع) بیان کرد: امید است تمام کشورهایی که به خدا و آن حضرت اعتقاد دارند همچون حضرت عیسی (ع) ظلم ستیز و عدالت گر باشند.