جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

واحدهای صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت استان تسهیلات راه‌اندازی دریافت می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت استان تسهیلات راه‌اندازی دریافت می‌کنند

واحدهای صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت استان تسهیلات راه‌اندازی دریافت می‌کنند

واحدهای صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت استان تسهیلات راه‌اندازی دریافت می‌کنند

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶۰ درصد، تسهیلات مورد نیاز تکمیل و راه‌اندازی دریافت می‌کنند.
سیدحسین حسینی محمدی  در نشست بررسی مشکلات صنایع استان بوشهر با اشاره به تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: در تلاش هستیم تا از فرصت‌های بوجود آمده برای توسعه صنایع استان بوشهر استفاده کنیم.
وی بیان کرد: قانون رفع موانع تولید، قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخلی، کارگروه رفع موانع و تسهیل موانع تولید و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از مهمترین فرصت‌هایی است که باید در راستای توسعه صنایع استان استفاده شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات اقتصادی در کارگروهی تحت عنوان ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر بررسی و راهکارهای لازم در راستای رونق اقتصادی ارائه می‌شود.
حسینی محمدی تأکید کرد: تنها راه توسعه صنایع استان فراهم کردن شرایط کسب و کار و سرمایه گذاری بهتر و رفع مشکلات فراروی صاحبان صنایع است.
وی با بیان اینکه برای حل مشکلات صنایع و رسیدن به توسعه پایدار باید روند فعالیت شرکت‌های تولیدی را مورد ارزیابی علمی قرار داد افزود: در این راستا باید مشکلات و موانع موجود این شرکت‌ها به صورت کارشناسی و منطقی تشخیص داد و برای حل مشکلات به صورت اولویت بندی گام برداشت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ضمن اشاره به پرداخت تسهیلات به طرح‌های 60 درصد به بالا پیشرفت فیزیکی گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه تمام با پیشرفت بالای 60 درصد، تسهیلات مورد نیاز تکمیل و راه‌اندازی دریافت می‌کنند.
حسینی محمدی افزود: درخواست واجدان شرایط در کمیته فرعی کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی می‌شود و متقاضیانی که مشمول باشند، پس از تصویب در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.
وی با بیان اینکه تقویت صادرات این استان در اولویت است افزود: درسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تقویت تولیدات داخلی و صادرات آنها در اولویت برنامه‌های این سازمان قراردارد.