جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

هنرمندان و خبرنگاران بسیجی دشتی به اردوی راهیان نور اعزام می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

هنرمندان و خبرنگاران بسیجی دشتی به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

مدیر اردویی و گردشگری سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی استان بوشهر گفت: 225 نفر از هنرمندان بسیجی و اعضای بسیج رسانه این شهرستان به اردوی راهیان نور تابستانی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شوند.

هنرمندان و خبرنگاران بسیجی دشتی به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

 

محمد کاشفی در جمع اعضای بسیج هنرمندان و رسانه در دشتی افزود: در این اردوهای پنج روزه هنرمندان واعضای بسیج رسانه این شهرستان از مناطق عملیاتی سرپل ذهاب، مرصاد، پادگان ابوذر، کرمانشاه، طاق بستان، بازی دراز و شهدای گمنام بازدید خواهند کرد.
وی اضافه کرد: مهمترین هدف از اعزام این کاروان آشنایی بیشتر هنرمندان بسیجی و اعضای بسیج رسانه با رشادتها و جانفشانی های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس است.
وی تاکید کرد: هنرمندان و اعضای بسیج رسانه نقشی بسیار مهم در انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، شجاعت و مقاومت رزمندگان دارند و اعزام این کاروان کمک بزرگی برای انتقال این فرهنگ به نسل نوجوان وجوان انقلاب اسلامی دارد.
کاشفی اضافه کرد: تاکنون اعضای بسیج رسانه و هنرمندان رسالت و وظیفه خود را برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت بخوبی برای نسل جوان انقلاب انجام داده اند و اعزام آنها باعث ترویج بهتر این فرهنگ خواهد ش