سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

هم‌اندیشی برای همکاری دانشگاه و صداوسیمای مرکز بوشهر - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

هم‌اندیشی برای همکاری دانشگاه و صداوسیمای مرکز بوشهر

هم‌اندیشی برای همکاری دانشگاه و صداوسیمای مرکز بوشهر


هم‌اندیشی برای همکاری دانشگاه و صداوسیمای مرکز بوشهر

هم‌اندیشی برای همکاری دانشگاه و صداوسیمای مرکز بوشهر

شماری از استادان فنی و عضو هیأت علمی دانشگاه خلیج فارس امروز با معاون مدیران فنی رسانه‌ی صداوسیمای مرکز بوشهر نشستی داشتند تا با هم‌اندیشی، راهکارهایی برای همکاری میان دانشگاه و رسانه‌ی استانی ارائه شود.
به‌گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر در این نشست که برای اولین بار برگزار شد، با اشاره به این‌که صداوسیما نیز به‌گفته‌ی امام(ره) یک دانشگاه است، گفت: پیوند علمی و پژوهشی دانشگاه و صداوسیما موجب تولید برنامه‌های پرمحتوا و افزایش کیفیت فنی تجهیزات و بهبود سیگنال می‌شود.
سیدحسین ناظر افزود: استان بوشهر نخبگان فراوانی در زمینه‌های گوناگون دارد و صداوسیمای مرکز بوشهر با توجه به زیرساخت‌های فنی خوبی که دارد می‌تواند با همگرایی و هم‌اندیشی این نخبگان و بهره بردن از توان و دانش آنها بر غنای برنامه‌ها بیافزاید.
وی با تأکید بر استفاده از دانش نوین در ساخت دستگاه‌های فنی صداوسیما، بهره‌گیری از توان داخلی نیروهای جوان را از تصمیمات بالادستی صداوسیمای مرکز بوشهر عنوان کرد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر با تأکید بر استمرار این‌گونه نشست‌ها گفت: از خروجی‌های مهم این هم‌اندیشی‌ها می‌تواندمعرفی نخبگان فنی دانشگاه‌های در سطح دانشجویان و استادان باشد و آنها را می‌توان در برنامه‌های مختلف صدا، سیما و خبر به استان معرفی کرد.
سیدعلاءالدین امیری معاون فنی صداوسیمای مرکز بوشهر نیز گفت: برنامه داریم تا در این نشست‌ها با شناسایی و عنوان نیازهای فنی مرکز در حوزه‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و شبکه سفارش‌های خود را شرکت‌های دانش‌بنیان استان و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس دهیم تا ضمن حمایت از آنها از توانمندی‌هایشان بهره ببریم.
در این نشست همچنین استادان فنی دانشگاه بر آموزش نیروهای فنی صداوسیمای مرکز بوشهر در دانشگاه در قالب کلاس‌های درسی و کارگاه‌های آموزشی، همکاری آموزشی، حمایت از ایده‌های برتر فنی در حوزه‌های مخابراتی و سیگنال تأکید کردند.
مدیران فنی صداوسیمای مرکز بوشهر نیز همکاری دانشگاهیان در حوزه‌ی طراحی و ساخت نرم‌افزارهای مورد نیاز مرکز با در نظر گرفتن امنیت بالا و استمرار هم‌اندیشی با دانشگاه را خواستار شدند.
در پایان استادان فنی دانشگاه خلیج فارس از بخش‌های فنی صداوسیمای مرکز بوشهر دیدن کردند.