حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷

همکاری همه قوا و حمایت مردم راه حل مشکلات جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

همکاری همه قوا و حمایت مردم راه حل مشکلات جامعه

همکاری همه قوا و حمایت مردم راه حل مشکلات جامعه

همکاری همه قوا و حمایت مردم راه حل مشکلات جامعه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، حجت الاسلام سید عبدالرضا هاشمی در خطبه هاي نماز جمعه بوشهر افزود: جامعه براي برطرف کردن مشکلات به برنامه جامع اقدام مشترك دولت و ملت (برجام داخلی) نیاز دارد و اگر ملت در کنار دولت باشد همه مسائل حل می‌شوند.

وي مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادي را یکی از راه‌هاي مهار مشکلات اقتصادی دانست و بیان کرد: قواي مجریه و قضائیه باید با تمام توان با این افراد که جامعه را با مشکل مواجه کرده اند مقابله کنند.

خطیب نماز جمعه بوشهر در خصوص ترمیم کابینه دولت نیز گفت: دولت می‌تواند با ترمیم تیم اقتصادي خود از افراد خلاق، با ذوق، مخلص و با مدیریت جهادي استفاده کند.

حجت الاسلام هاشمی با تقدیر از بازاریان و تعهد آنان نسبت به نظام، افزود: بازاریان در 40 سال گذشته با تمام وجود پشتیبان نظام جمهوري اسلامی بوده‌اند و نباید اجازه دهیم عده اي از بیان مطالبات قانونی مردم و بازاریان سوء استفاده کنند.

وي تاکید کرد: مسوولان باید مطالبات مردم را به رسمیت بشناسند و برای تامین آنها برنامه ریزي کنند.

امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی گفت: آمریکا با اسم دفاع از حقوق بشر جهان را پر از ظلم و جنایت کرده است و بمباران شیمیایی سردشت، حادثه هفتم تیر و به شهادت رسیدن آیت االله بهشتی و جمعی از یارانش، ترور شهید صدوقی، هدف قراردادن هواپیماي ایرباس جمهوري اسلامی و ترور نافرجام رهبر معظم انقلاب نمونه اي از حقوق بشر آمریکایی است.

حجت الاسلام هاشمی در بخش دیگری از خطبه‌ها همت و غیرت فوتبالیست‌های کشورمان را براي عزت و اقتدار ایران اسلامی در جام جهانی، درس بزرگی براي ملت و مسوولان عنوان کرد و افزود: مسوولان می‌توانند با همت مضاعف و پشتوانه مردم مشکلات را پشت سر بگذارند.