رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

همکاری صدا و سیما با قوه قضائیه در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

همکاری صدا و سیما با قوه قضائیه در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: آماده همکاری با قوه قضائیه در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی مردم هستیم.

همکاری صدا و سیما با قوه قضائیه در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مدیر کل و معاونان صدا و سیمای مرکز بوشهر به مناسبت هفته قوه قضائیه با رئیس کل دادگستری و دیگر مسئولان قضایی استان دیدار کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر در این دیدار با گرامیداشت یاد شهدای قوه قضائیه در حادثه هفتم تیر و تبریک هفته قوه قضائیه، از تلاش‌های رییس کل دادگستری و دادستان بوشهر قدردانی کرد و گفت:  قوه قضاییه از اصلی‌ترین پایه‌های نظم و امنیت کشور است.

سید حسین ناظر از آمادگی صدا و سیمای مرکز بوشهر در راستای کمک به قوه قضائیه خبر داد و افزود: این نهاد در حوزه‌های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی آماده هر گونه همکاری با دادگستری استان برای تهیه و پخش برنامه‌های مختلف با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و افزایش اطلاع‌رسانی در جامعه است.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر هم گفت: پیشگیری از وقوع جرم و آگاهی بخشی به مردم یک امر فرا قوه‌ای و فرا سازمانی و نیازمند همکاری همه نهادها است.

علی جمادی از تلاش‌های موثر صدا و سیمای مرکز بوشهر در آگاهی بخشی، پیشگیری از وقوع جرم و  پوشش خبری فعالیت‌ها و اقدامات دادگستری استان قدردانی کرد.

علی حسن‌پور دادستان عمومی و انقلاب بوشهر نیز افزایش سطح آگاهی مردم و اطلاع‌رسانی را از ضرورت‌های جامعه امروز دانست و بر تعامل دستگاه قضا و رسانه‌ها به‌ویژه صدا و سیما برای تحقق این مهم تاکید کرد.