سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

همایش کوهنوردان شهرستان بوشهر برگزارشد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش کوهنوردان شهرستان بوشهر برگزارشد

همایش کوهنوردان شهرستان بوشهر با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، ورزشکاران و پیشکسوتان هیئت کوهنوردی شهرستان بوشهر برگزارشد

همایش کوهنوردان شهرستان بوشهر برگزارشد

همزمان با میلادحضرت امام حسن مجتبی (ع) همایش کوهنوردان شهرستان بوشهر با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، ورزشکاران و پیشکسوتان هیئت کوهنوردی شهرستان بوشهر برگزارشد.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان در این گردهمایی اظهارداشت:هیات کوهنوردی استان و شهرستان بوشهر جز فعال ترین های رشته های ورزشی استان استان است. احمد بهروزیانفرد افزود: از سوی فدراسیون کوهنوردی هیئت کوهنوردی استان جز 4 هیئت برتر کشور اعلام شد که این موفقیت جز همدلی و همفکری اعضای کوهنوردی استان بدست نمی آمد.

وی اضافه کرد:انتظار است امسال این رشته در بعد همگانی فعال تر شود ودر شهرستان های استان که دارای ظرفیت های خوبی است استفاده شود.  وی فت: با توسعه ورزش همگانی می توانیم در بعد قهرمانی گام برداریم. وی در پایان گفت: در بحث دیواره سنگنوردی شهر بوشهر امسال در بعد تجهیزات اعتبارات خوبی در این بخش تخصیص خواهد یافت. رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بوشهر نیز از برنامه های انجام شده در سال گذشته و سه ماه نخست امسال خبر داد و افزود: در بخش آموزش و همایش ها برنامه های خوبی در این زمینه برگزارشد. علی اکبر گلستانی افزود: در نیمه نخست امسال همایش کوهنوردی در خارج استان برگزار می شود ودر نیمه دوم این همایش ها در سطح استان برگزار می شود. وی در پایان گفت: در بعد قهرمانی نیز دو سنگنورد بوشهر سبحان ماهینی و مریم آبپخش به اردوهای تیم ملی دعوت شدند.

غلامرضا مریدیان رئیس هیئت کوهنوردی استان نیز گفت: امسال رشته کوهنوردی در سطح استان در بعد همگانی فعال تر خواهد شدو امسال بیش از 16 همایش کوهنوردی در سطح استان برگزار خواهیم کرد.در پایان از مجید غلامی یکی از پیشکسوتان کوهنوردی استان تقدیر شد.همچنین ضیافت افطاری برای کوهنوردان شهرستان بوشهراز سوی هیئت برگزارشد.