جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

هفت کاروان حج تمتع از استان بوشهر عازم سرزمین وحی می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

هفت کاروان حج تمتع از استان بوشهر عازم سرزمین وحی می‌شوند

هفت کاروان حج تمتع از استان بوشهر عازم سرزمین وحی می‌شوند

هفت کاروان حج تمتع از استان بوشهر عازم سرزمین وحی می‌شوند

عبدالرسول رنجبر بعدازظهر دیروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به اعزام یک‌هزار نفر از استان بوشهر به حج تمتع اظهار داشت: امسال یک‌هزار نفر  از استان بوشهر در قالب  هفت کاروان به حج تمتع اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه بوشهر و کنگان هر یک دو کاروان در اعزام به خانه خدا دارند خاطر نشان  کرد: از 7 کاروان  اعزامی به خانه خدا از استان بوشهر  دو کاروان مربوط به زائران بوشهری، یک کاروان مربوط به زائران دشتستانی، یک کاروان مربوط به زائران گناو‌ه‌ای و دیلمی، یک کاروان مربوط به زائران دشتی و تنگستان، دو کاروان مربوط به زائران شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم است.

مدیرحج و زیارت استان بوشهر با اشاره به اعلام اولویت جدید برای اعزام به حج تمتع تصریح کرد: ودیعه گذاران حج تمتع تا پایان 31 شهریور 1386 می‌توانند در کاروان‌های حج ثبت نام کنند.

رنجبر با بیان اینکه ثبت نام بر اساس رعایت اولویت‌ها و با توجه به تاریخ دقیق ودیعه گذاری صورت می‌گیرد گفت: این افراد تا 24 خرداد فرصت دارند برای ثبت نام به کاروان‌هایی که ظرفیت خالی دارند، مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اعتبار داشتن گذرنامه زائران خانه خدا افزود: گذرنامه متقاضیان باید حتما تا تاریخ 5 اسفند 1396 اعتبار داشته باشد، در غیر این‌صورت زائران خانه خد ا باید نسبت به تمدید اعتبار گذرنامه اقدام شود.