جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

هشدارهای کرونایی صدا و سیمای مرکز بوشهر از مرز صدهزار دقیقه گذشت - نمایش محتوای خبر

 

 

هشدارهای کرونایی صدا و سیمای مرکز بوشهر از مرز صدهزار دقیقه گذشت

با گذشت پنچ ماه از شیوع ویروس کرونا، هشدارهای کرونایی صدا و سیمای مرکز بوشهر از مرز صدهزار دقیقه گذشت.

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این مطلب گفت: از یکصد هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی، که در گستره استانی، ملی و فراملی پخش شده است، پنجاه و یک هزار دقیقه در حوزه برنامه های رادیویی و رادیونما، سی سه هزار دقیقه در حوزه برنامه های تلویزیونی و سامانه زیرنویس، چهلرده هزار دقیقه در حوزه های خبر و اطلاع رسانی و دوهزار دقیقه در حوزه فضای مجازی تولید و پخش شده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و ایثارگری کارکنان بهداشت و درمان و طلب مغفرت برای درگذشتکان ویروس کرونا گفت: این مرکز برای ثبت وقایع چهار مستند تلویزیونی که دو مستند ساخته شده و دو مستند دیگر، در دست تولید است و دهها مستند رادیوئی خبری و فضای مجازی و ویژه برنامه رادیویی و تلویزیونی "ساعت سلامت" تدارک دیده شده است.

سید حسن ناظر افزود سه مرحله رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه و کمک رسانی مردم نوعدوست استان بوشهر، به صورت زنده از شبکه های سراسری و بین المللی پخش شده است.

مدیر کل صداوسیمای مرکز بوشهر گفت: در پنج ماه شیوع ویروس کرونا مصوبات بیش از پنجاه جلسه استانی مقابله با کرونا و شورای طرح و برنامه و هیئت های اندیشه ورز استانی به برنامه سازی تبدیل شده که اطلاع رسانی، آموزش و امید آفرینی، شادی و نشاط محور آنها بوده است.