سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

هزار کیسه برنج تاریخ مصرف گذشته در دشتستان کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

هزار کیسه برنج تاریخ مصرف گذشته در دشتستان کشف شد

رئیس پلیس بوشهر گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان، ۹ هزار کیسه برنج تاریخ مصرف گذشته به ارزش ۱۲.۸ میلیارد ریال در خروجی دشتستان کشف شد.

هزار کیسه برنج تاریخ مصرف گذشته در دشتستان کشف شد

 

 سردار حیدر عباس‌زاده با بیان اینکه طرح مبارزه با قاچاق در استان بوشهر تشدید یافته است اظهار داشت: در این زمینه تیم‌ها و گشت‌های پلیسی در استان بوشهر افزایش یافته به گونه‌ای که امکان جابه‌جایی کالاهای قاچاق در این استان غیرممکن شده است.
وی از توقیف ‌یک‌هزار و 679 دستگاه خودرو شوتی در استان بوشهر خبر داد و افزود: این خودروها که حامل کالاهای قاچاق هستند و با سرعت بالا  در رساندن آن به مقصد در جاده‌ها تردد می‌کنند  ماموران انتظامی موفق شدند امسال یک‌هزار و 679 دستگاه آن همراه با کالای قاچاق توقیف کنند.
رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه برخورد با خودروهای شوتی در اولویت کار پلیس قرار دارد افزود: با خودروهای بدون پلاک، دارای شیشه دودی و پلاک مخدوش که خودروهای شوتی هستند برخورد قاطع می‌شود به گونه‌ای که در 4 ماه نخست امسال یک‌هزار و 643 دستگاه خودرو بدون پلاک در استان بوشهر متوقف شده‌ است.
عباس‌زاده از کشف و ضبط 16 کانتینر برنج تاریخ مصرف گذشته در دشتستان خبرداد و خاطر نشان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا 16 دستگاه کامیون حامل کانتینرهای 20 فوتی برنج قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در خروجی دشتستان توقیف شد .
وی با اشاره به ارزش 12.8 میلیارد ریالی برنج‌های قاچاق کشف شده تصریح کرد: 16 دستگاه کامیون حامل بیش از 9 هزار کیسه برنج خارجی  به ارزش  12 میلیارد و 880 میلیون ریال بود که با تلاش ماموران انتظامی استان بوشهر کشف شد.
رئیس پلیس استان بوشهر از تشکیل پرونده کالای قاچاق خبرداد و گفت: برنج‌های کشف شده پس از تشکیل پرونده در اختیار تعزیرات حکومتی شهرستان دشتستان قرار گرفت.
عباس‌زاده با اشاره به افزایش 63 درصدی توقیف خودروهای حامل کالای قاچاق در استان بوشهر افزود: در 4 ماه امسال 456 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق در استان بوشهر توقیف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 63 درصد رشد داشته است.