جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:پنج هزار نفر شاغل می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:پنج هزار نفر شاغل می شوند

فرصت اشتغال ۵ هزار نفر در منطقه ویژه شمال استان بوشهر فراهم می‌شود

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:پنج هزار نفر شاغل می شوند

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در نیمه نخست امسال عملیات زیرساخت‌های منطقه ویژه شمال استان بوشهر ایجاد که با استقرار صنایع مختلف فرصت اشتغال برای ۵ هزار نفراز نیروهای بومی فراهم می‌شود.حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری ظهر امروز در جمع نمازگران جمعه دیلم، با بیان اینکه خدمت‌رسانی و تامین مطالبات مردم مهم‌ترین رسالت دوره نمایندگی است اظهار داشت: تحقق وعده‌هایی که به مردم ارائه شده یکی از مهم‌ترین اهداف دور نمایندگی است که در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

وی با تاکید بر رسیدگی بیشتر به نقاط نفتخیز و دارای صنایع نفتی و گازی استان بوشهر تصریح کرد: در نشست با وزیر نفت محرومیت‌های مناطق شمال استان بوشهر بررسی و قابلیت‌های این نقاط برای توسعه ارائه شد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توجه به حل مشکل اشتغال مردم افزود: شایسته جوانان منطقه دیلم نیست که در هم‌جواری با تاسیسات و صنایع عظیم نفت بیکار باشند و از استان‌های دیگر برای ایجاد اشتغال به این شرکت‌ها سرازیر شوند.

خدری با اشاره به اینکه منطقه ویژه شمال استان بوشهر یک ظرفیت مهمی برای توسعه  و اشتغال است خاطر نشان کرد: تا دو ماه آینده زیرساخت‌های منطقه ویژه شمال استان بوشهر فراهم می‌شود و با استقرار صنایع و واحدهای مختلف صنعتی در این منطقه ویژه فرصت اشتغال برای 5 هزار تا 6 هزار نیروی بومی منطقه فراهم می‌شود.

وی با تاکید بر استفاده از نیروهای بومی منطقه در پست‌های مدیریتی گفت: تلاش می‌شود نیروهای بومی در پست‌های مدیریتی در شهرستان‌های استان بوشهر به‌کارگیری شوند تا در آینده در پست‌های استانی از تجربیات آنها استفاده شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بوشهر خبرداد و تصریح کرد: در سفر دکتر هاشمی به بوشهر تلاش می‌شود زمینه تجهیز بیمارستان‌های شمال استان بوشهر فراهم شود.

خدری با اشاره به فیش‌های حقوقی نجومی برخی افراد افزود:  با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر برخورد با اینگونه افراد سران سه قوه برخورد با افرادی که حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند در دستور کار خود قرار دارند.